Andrzej GrabowskiI

7,7
61 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabowski

Za poparcie dla Komorowskiego stracił u mnie jakikolwiek szacunek.

Alarsus

ja tam nie wnikam. Wiem że Grabowski jest wspaniałym aktorem, jego role są mega przejmujące i prawdziwe (nie, nie oglądałem kiepskich - więc tu się nie wypowiem )
A tak na prawdę... Dostaje ode mnie wysoką notę za postać Gebelsa w Pitbullu (ale w serialu!)

bananowski

I masz rację, w końcu jesteśmy na profilu filmowym

Alarsus

Generalnie uważam, że ludzie szeroko pojętej kultury i sztuki nie powinni się czynnie angażować w politykę, widać to po przykładzie Karolaka; bardziej honorowa jest już gra w reklamie. Wybory prezydenckie to nie licytacja kto jest lepszym ojcem i ma więcej dzieci (przypominam, że nie Kaczyński startował na prezydenta tylko Duda). Komorowski chociażby to zrobił, że był nijakim, miernym prezydentem, a w dodatku przez szereg lat był słupem WSI, to ostatnie wystarczy, aby wyrzucić go na zawsze poza margines życia politycznego, a może nawet zamknąć.

u1pawel

Prawda, masz racje w 100 % że ludzie kultury powinni przekonania zatrzymać dla siebie, ale duda nie osiągnął nic takiego co predestynowałoby go do tak wysokieko stanowiska. Mogę w ripoście napisać, że był słupem tego gościa od Skoków, a do tego nie potrafi się zachować w czasie zagranicznych wizyt i robi chałę. Jest za młody, niedoświadczony i chodzi na pasku prezesa - elektorat Kukiza zabrał zwycięstwo Komorowskiemu, można też popatrzeć które regiony za kim głosowały... Moim zdaniem każdy siedzący w polityce dłużej niż 5 lat może poznać kogoś o kim mało wie, a potem mu się to wyciąga. Bronek nie był błyskotliwym rewolucjonistą, ale też nie tego wymaga się od prezydenta w Polsce, bo ma on małą realną władzę. Duda drażni mnie sposobem mówienia, mimiką, wolałbym już jego żonę na tym stanowisku szczerze mówiąc. Najgorsze, że przez 5 lat będę musiał go oglądać. Po prostu mi facet nie leży, czasem tak jest i nic się na to nie poradzi

Alarsus

Zgadzam się z Tobą. Szczególnie przy trzech ostatnich zdaniach.

Alarsus

Co do SKOKów to miał wspólne interesy, ale z tymi z Wołomina, czyli byli WSI, nie z pisowskim senatorem Biereckim. Mnie odrobinę też irytuje sposób mówienia Dudy, ale podoba mi się, że ma charyzmę, wychodzi do ludzi, nie zamyka się w pałacu. Młody wiek według mnie nie jest minusem, niedługo nabierze ogłady, a przypominam że Kwaśniewski w dni objęcia urzędu miał 41 lat.

u1pawel

żenada. oceniać czyjąś grę aktorską po poglądach politycznych.

tazla

Czy pisał ktoś cokolwiek o ocenie gry aktorskiej? Mówimy tutaj wyłącznie o szacunku do osoby i relacji aktor-polityka.

u1pawel

wszystko jedno. To jest portal poświęcony filmom, a nie polityce, ale ok, sformułuję inaczej: jak można stracić szacunek do kogoś tylko ze względu na to, że ma odmienne zdanie w kwestii polityki? Ja nie lubię Dudy i PiSu, ale czy to powód by tracić do kogoś szacunek? Na pewno w Twoim otoczeniu ktoś głosował na Komorowskiego i co, przestałeś się do tej osoby odzywać? Dziecinada. Każdy ma prawo do swojego zdania.

tazla

I tu się zgadzam.
Zresztą nie tylko jeśli chodzi o politykę, ale w ogóle o posiadanie własnego zdania.

u1pawel

A mnie to g^%$o obchodzi, takie głupie głupoty kajfaszu jeden ty, wypierdzielaj pan mi stąd z takimi głupimi tematami

Napisane slangiem Ferdynanda Kiepskiego...

tazla

Naucz się czytać ze zrozumieniem.

TheBlur

zawsze jak ktoś nie ma nic do powiedzenia pisze "Naucz się czytać ze zrozumieniem." Otóż ja to robię, może Ty też powinieneś?

tazla

To może jeszcze raz kolego - GDZIE OCENIŁ GRĘ AKTORSKĄ przez pryzmat poglądów? Bo ja jakoś nie widzę. Na przyszłość - jeśli trzeba kogoś zbesztać - śmiało. Ale tylko o ile czytasz ze zrozumieniem.

TheBlur

Jak już to "koleżanko". To jest portal poświęcony tematyce filmowej, a nie politycznej. Nie wiem po jaką cholerę mieszać jedno z drugim. Poza tym w dalszej części napisałam o kwestii szacunku względem przekonań politycznych. Nie mam zamiaru kłócić się o pierdoły w internecie z jakimś zbulwersowany anonimowym kimś. Wyraziłam się jasno pół roku temu. Proszę iść czcić Dudę gdzieś indziej i raczej samemu nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

tazla

Pani wybaczy te niefortunne męskie określenie ale coś nie przyszło mi do głowy lustrować profilu. I jedno muszę wytknąć - czy jeśli ktoś uważa Komorucha za pośmiewisko i nieporozumienie od razu musi czcić ten zasrany obóz przeciwny? Czy wszyscy Polacy muszą mieć tę kretyńską filozofię POPiSu? Jedna i druga strona równie naiwna i głupia. Wszystkich polityków odpowiedzialnych za tę wzajemną nienawiść powinno oskarżyć się o zdradę.

TheBlur

ja nie stoję ani za PO ani za PiSem, Jestem w tym miejscu ponieważ lubię Grabowskiego. Wyluzuj.
Pozdrawuam

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jeśli i jego to i Twoja. I nawet moja. Ale Ty jako jedyny plujesz jak dres spod bloku.

u1pawel

No tak bo jego poglądy polityczne jakkolwiek mają się do dorobku aktorskiego. Naprawdę, współczuję Ci bo dawno tak żałosnego komentarza nie czytałam.

tsuxchan

Ja tego po prostu unikam - usłyszę od kogoś kogo cenię jakieś jednoznacznie polityczne wypowiedzi - zamykam oczy i zatykam uszy - nie chcę sobie psuć opinii. I tutaj staram się mieć to gdzieś ale jednego nie da się ukryć - ktoś kto popiera takiego typa jak Komoruski - albo jest z jego świty, albo sam ma coś za uszami, jest idiotą lub po prostu nie wie co robi. Osoby publiczne muszą się liczyć z atakami za swoje "złe" poglądy.

TheBlur

A kaczorek jest lepszy myślisz ?? przestań przestań i jeszcze raz przestań. Bo piszesz głupoty, z dwojga złego wolałem już Bronka niż kardupla który zachowuje się jak typowy komunista. A tego nam jeszcze brakowało, jest źle będzie jeszcze gorzej.
Politycy to banda hipokrytów, pisiury najeżdżały na PO a teraz robią identycznie a nawet i gorzej niż ONI. Więc sorry jak ktoś wytyka komuś że ma za uszami, to sam pewnie ma niewiele mniej.

u1pawel

Ja wole Bronka niż narciarza

u1pawel

Ja go nadal lubię, ale dziwię się: dlaczego go poparł?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones