Łukasz Konopka

7,1
2 220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Łukasz Konopka

Wreszcie charakterystyczna postać, która nie cofnie się przed niczym by osiągnąć swój cel, super
!Niech miesza, przynajmniej nie jest nudno!

nathalie34

Dokładnie! Mega wyrazisty, prawdziwy charakter, tego było trzeba :)

andzia1992

:-) Kubę ustawił wreszcie do pionu .

nathalie34

Zastanawiam się kto tak utuczył to dziecko :D

andzia1992

No właśnie , Kuba nie jest szczupły, pamiętam odcinek jak szedł z ojcem na hamburgery,pomyślałam sobie... tylko. Nie to !

nathalie34

Andrzejek to w ogóle powinien zniknąć, nie mogę na niego patrzeć :D Jeszcze jak powiedział do Basi ''Nie za młody?'' to tak bym go strzeliła, że obróciłby się o 360 stopni ;D

andzia1992

Dokładnie, Andrzejek ma ogólnie w sobie mało z faceta, taki jakiś memlowaty i ten głos..Kibicuję Basi i Smolemu żeby razem byli szczęśliwi :-)

andzia1992

uderzył syna, pójdzie siedzieć

nathalie34

Grana przez niego postać Smolnego wymiata! Ten nudnawy , kiepsko obsadzony serial wiele zyskał dzięki jego postaci. W zasadzie wciągnęłam się w oglądanie tego serialu jakiś czas temu sama nie wiem dlaczego, a gdy pojawił się Smolny to oglądałam już tylko dla niego. Dobry aktor!!!, potrafi stworzyć wielowymiarową, barwną postać.
Mam nadzieję, że nie zniknie z obsady.
Tak samo postać Jagody. On i ona to dwa najciekawsze obecnie "charakterki"

Holly85

A widziałaś go może w "Czasie Honoru"? Tam ma dopiero rolę. Bardzo złożoną i niejednowymiarową.

Arya_2

niestety nie widziałam, ale sprobuje obejrzeć coś z jego udziałem, zainteresował mnie ten aktor :)

Arya_2

o tak czas honoru potem ogladalam tylko dla niego i Grzegorza Damieckiego,byli tam przeswietni

Arya_2

Zarówno w Czasie Honoru, jak i w piątej serii ''Przepisu na życie'' grał razem z Ostaszewską. :D

Holly85

Zgadzam się całkowicie. Dzięki niemu serial stał się bardziej realistyczny , same mamlaki , a on przynajmniej ma charakterek a życie takie jest że i takich wariatów spotyka się na swojej drodze. Brawa dla aktora! Oby jak najdłużej grał.

nathalie34

W ostatnich odcinkach przechodzi sam siebie. Genialnie wykreowana rola i świetna gra!

sharkinator

Tak ! Świetna gra aktorska ! Niesamowicie gra furiata !

sharkinator

Zgadzam się z Wami. Kilka tygodni temu od niechcenia obejrzałam powtórkę "Na Wspólnej' i dzięki temu jak świetnie odnajduje się w roli Smolnego oglądam ten serial do dzisiaj. Tak nawiasem mówiąc gra Smolnego, który oprócz zaburzeń emocjonalnych ma chyba schizofrenię. ;-)

nathalie34

GENIALNA rola w "Na wspólnej" - radzę wszystkim fanom pisać maile do TVNu i wyrażać tam aprobatę - aby scenarzyści wiedzieli, co mają robić ;)

szefu3

Bardzo fajna sprawa , no to piszemy , wszyscy! He he, Jak Smolny zniknie z serialu bojkotuję , ale nie sądzę żeby z niego zrezygnowali , napędza serial , tak złożonej postaci jeszcze nie było .

nathalie34

Ostatnio leciały Kryminalni w których pan Łukasz grał gościnnie i ledwo go poznałem .

Ruben_fw

Świetny serial kryminalni , to było naście lat temu jakoś jak kręcili. A kogo tam grał ?

nathalie34

Jurka Nowaka z CBŚ odc 40 Pierwszy śnieg leciał w czwartek na Tvn 7. Dzisiaj Zawada udawał zbira w więzieniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones