PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 266
ocen
7,9 10 1 269266
7,8 35
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Zwierzogród 2

ocenił(a) film na 10

Teoretycznie, w przyszłym roku na D23 Disney powinien zapowiedzieć "Zootopię 2" ( mówi się nawet o zapowiedzi 2 i 3 części jednocześnie ) ale kto robi te filmy?
Rich Moore, odpowiedzialny za sukces pierwowzoru pracuje już dla Sony a Byron Howar ma wraz z Linem-Manuelem Miranda ma robić nowy musical dla Disneya, więc kto pracuje nad dalszymi przygodami Nicka i Judy? Jacyś nowi twórcy?

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Na razie to tylko spekulacje, że zapowiedzą. Ja bym się na razie nie nastawiał zbytnio.

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Na razie zapowiedziano serial "Zootopia+", który ma wejść na Disney+ wiosną 2022 roku i mam nadzieję, że gdzieś w tej okolicy dostaniemy kontynuację kinową filmu z 2016 roku. Serial, niestety, będzie zbiorem krótkometrażówek o różnych postaciach, więc nie będą to nowe przygody Nicka i Judy ...

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Szkoda bo naprawdę nie mogę się doczekać kontynuacji. Sam uważam ten film za jedną z najlepszych animacji

ocenił(a) film na 10
alekingsta13

Disney ma dwie nieobsadzone daty na animacje w listopadzie 2022 i w listopadzie 2023 i plotki mówią, że to będzie "Zootopia" 2 i 3, wszystkiego dowiemy się zapewne w sierpniu na D23.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

w listopadzie tego roku ?

ocenił(a) film na 10
alekingsta13

Nie, listopad 2022 i listopad 2023. W sierpniu 2021 mają ogłosić plany na przyszłość na imprezie D23.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Kurka blada

ocenił(a) film na 10
alekingsta13

W tym roku Disney i tak wypuszcza aż cztery animacje:

- "Soul"
- "Raya and the Last Dragon"
- "Luca"
- "Enchanto"

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Oprócz soula to mnie one tak średnio obchodzą. Poza tym to nie to samo. Fajnie by było jakby dali jakieś jednoznaczne potwierdzenie że pracują nad tym sequelem to wtedy czas oczekiwania na drugą część by się tak nie dłużył

ocenił(a) film na 10
alekingsta13

"Soul" jest fajny, "Raya" jest bardzo fajna, mam już film na 4K UHDBD z UK, na "Lucę" dopiero idę do kina a "Enchanto" to nowy film Byrona Howarda, reżysera "Zootopii" = piosenki robi Lin Manuel Miranda, który sprawdził się w "Moanie" i był świetny w "Mary Poppins Returns".

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Jak polecasz ''raye'' to chętnie obejrzę

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Tylko wiesz o co chodzi, czekam na tą drugą cześć i dostaję informację że za rok dopiero będzie pewne czy wyjdzie. No to trochę się zbulwersowałem żeby nie powiedzieć że bardzo

ocenił(a) film na 10
alekingsta13

Jeżeli Disney robi sequel to trzeba nań czekać sześć lat:
- "Frozen" - 2013 - "Frozen II" - 2019
- "Ralph Demolka" - 2012 - "Ralph Demolka w Internecie" - 2018
- "Zootopia" - 2016 - "Zootopia 2" - 2022

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Święta prawda

ocenił(a) film na 10
alekingsta13

Do tego nie wiadomo, kto kręci ten film, skoro Howard robi "Enchanto" a Moore odszedł do Sony.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

No. Ej z innej beczki to szczęśliwych wakacji :)

ocenił(a) film na 10
alekingsta13

Dzięki :P

lelen_lis

mam pytanie są jakieś nowe wieśći na temat Zootopia 2? bo jestem wielkim fanem i czekam na kolejną część

mikolajgurbala13

Bardzo możliwe że film wyjdzie w 2023 roku z okazji 100 rocznicy disneya. Trzeba poczekać na d23 expo.

lelen_lis

no cóż coś nie pykło

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Bądźmy dobrej myśli wszak otrzymaliśmy 2 lata temu potwierdzenie od aktora głosowego że zootopia doczeka się jeszcze 2 części. Pytanie tylko brzmi jak długo będziemy na nie czekać

alekingsta13

Ja bym tam aktorowi I jeszcze głosowemu bym nie ufał

x_creed

Zwierzogród 2 oficjalnie potwierdzony!
https://www.filmweb.pl/film/Zwierzogr%C3%B3d-2016-703836/discussion/Zwierzogr%C3 %B3d+2+oficjalnie+potwierdzony,3344617

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Mamy Zootopię+ od 9 listopada 2022. Oraz komiksy rysowane przez fanów, dla fanów. Ich tłumaczenia na język polski zainteresowani mogą oglądać na blogu Polska Zootopia, także zapraszam :)

ocenił(a) film na 9
lelen_lis

odkopuję temat. Mamy potwierdzenie, że 2 część wyjdzie
Za: https://www.gamereactor.pl/zootopia-2-ostatecznie-potwierdzono-ze-jest-w-produkc ji-398283/

ocenił(a) film na 10
bartton

Disney niedawno zapowiedział "Zwierzogród 2", "Toy Story 5" i "Krainę Lodu 3".

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Ponoć odbyły się już pokazy testowe "Zootopii 2" i według opinii była to najlepsza pierwsza projekcja w historii Walt Disney Animation a do tego dobre opinie zbiera też tegoroczny 'Wish".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones