PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737351}

Zombie express

Boo-san-haeng
6,7 43 662
oceny
6,7 10 1 43662
6,8 22
oceny krytyków
Zombie express
powrót do forum filmu Zombie express

dobry film o zombie

ocenił(a) film na 7

Tytuł - czytasz - "ZOMBIE EXPRESS" - myślisz - jakaś kolejna katastrofa o zombie
ale po obejrzeniu filmu mogę powiedzieć ze jest świetny od pierwszej minuty . Dużo emocji , dużo akcji , po prostu dobry film dla lubiących filmy o zombie .

ocenił(a) film na 5
BellaEJ

Ja lubię filmy o zombie i kino postapokaliptyczne i mnie nie urzekł. Same zombiaki mi się nie wkręciły, bohaterowie albo nudni albo przejaskrawieni. Bardzo fajnie nakręcony, ujęcia, efekty - solidna robota, ale to za mało. No mnie bardziej bawił niż przerażał. Jakby ktoś miał ochotę, moja recka: http://www.grimfiction.pl/zombie-express-pociag-do-busan-recenzja-filmu/

Natomiast baaaaaardzo polecam trochę inny film o zombie, The Girl with All the Gifts. Moim zdaniem właśnie tak powinno robić się filmy o Zetach: http://www.grimfiction.pl/the-girl-with-all-the-gifts-recenzja-filmu/

ocenił(a) film na 7
Micronus

Mnie się podobał ( lubię filmy o zombie ) może dlatego że ostatnio same gnioty o zombie widziałam . Ogólnie dobrze spędzony wieczór przy filmie . I dzięki za podpowiedz nowego filmu dzis obejrzę , a jutro się wypowiem jaki był .

ocenił(a) film na 7
BellaEJ

Jestem po obejrzeniu twojej propozycji . Było warto . dzięki :)

ocenił(a) film na 5
BellaEJ

I jak wrażenia? Nie lepiej niż Pociąg?

ocenił(a) film na 7
Micronus

Obydwa mi się podobały . może polecisz jeszcze coś na dziś ?

ocenił(a) film na 5
BellaEJ

Ostatnio obejrzałem Turbo Kid. Jazda w stylu Kung Fury. Zabawny, świetna synthwave'owa muzyka, przekoloryzowany i kiczowaty, ale taka miała być konwencja: przegięte kino postapo rodem z VHSów lat 80-tych. Mi się podobało, bo kumiem te rytmy;)

BellaEJ

gdzie go mogę obejrzeć?

ocenił(a) film na 7
klaudiawachnik

ale co ? zombie express czy The Girl with All the Gifts ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones