PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775635}
5,1 2 604
oceny
5,1 10 1 2604
3,0 3
oceny krytyków
Zerwany kłos
powrót do forum filmu Zerwany kłos

ostatni film na jakim byłem to Wołyń i nie mam już sił na żadne okrucieństwa. A szczególnie te z I i II Wojny Światowej :(

Ci co hejtują bo film od Rydzyka powinni się poważnie nad sobą zastanowić.

ocenił(a) film na 7
AntyNedzaUmyslowa

Biedna dziewczyna, zginęła tak młodo. Ale fala hejtu jaka się wylewa na ten film jest straszna. Chociaż uszanujmy pamięć i dobre imię Karoliny....

Stokrotka530

a szanujesz pamiec milionów ludzi zabitych na calym swiecie czy tylko te jedna postanowilas szanowac?

arcydzielo - zerwany klos
masakra;p

sloane

A skąd wiesz czy Stokrotka530 nie szanuje pamięci tych milionów. Film powstał o tej jednej to wypowiada się o niej.

Dla ciebie arcydziełem jest Wysyp żywych trupów. To jest dopiero masakra więc lepiej nie komentuj czyjegoś gustu.

ZjadaczDusz85

w swoim gatunku jest to arcydzieło
jest to brytyjska produkcja bardzo dobrze zrobiona

a ja niestety pokusiłam sie o obejrzenie kłosa i uwazam ze ten film jest po prostu zły
pomijajac juz tematykę filmu, jest zwyczajnie zły
aktorzy slabi a raczej ich gra
reżyseria slaba, sciezka dzwiekowa slaba
mozna wymieniac i wymieniac
jest to cos na kształt M jak milosc, podobnie zrealizowane

postanowiłam być miła i nie dalam kłosowi oceny zebyscie nie krzyczeli ze zanizamy ocene:)

sloane

Co rozumiesz przez "pomijając tematykę filmu"? Źle, że poruszono temat okupacji Galicji i zachowania ruskich agresorów?

ffi

pomijając tematyke filmu, miałam na myśli to ze nie neguje absolutnie takich filmów i o niej sie absolutnie nie chce wypowiadać
filmy sie robi dla ludzi a ile ludzi tyle gustów
sa lepsze gusta i gorsze ale to tylko subiektywne opinie wiec mało znaczące

natomiast mozna obiektywnie ocenić realizacje produkcji
widac bardzo mocno roznice miedzy dobrze zrealizowanym filmem a tym zle zrealizowanym

jednak to ich pierwsza produkcja wiec moze jueszcze kiedys sie naucza lepiej tworzyć filmy:P

ocenił(a) film na 6
ZjadaczDusz85

Dobrze powiedziane.

AntyNedzaUmyslowa

Znalazlem cos dla ciebie wrazliwcu "unicef polska pomoc dzieciom" (wpisz w google) pod linkiem jest dział wpłac. Daj znac jak wpłacisz bede ci podsylal inne linki. Mam nadzieje ze oddasz z polowe poborów na biedne dzieci skoroś taki wrazliwy. Tak długo szukałem pradziwego katolika i wreszcie znalazlem. Wiekszasc tylko udaje i lubi paplac o wierze dobru itd. Bardzo sie ciesze ze w koncu znalazlem kogos tak wyjatkowego. Licze ze dasz znac po wplacie bede mial nowe zadanie. Tylko zwierze nie pomogloby biednym dzeiciom.

zbynek_smetana

Bardzo mi miło zbyniu, że tak miło o mnie mówisz. Jestem szczęśliwy :)

AntyNedzaUmyslowa

Nie watpie ze ci milo ... wiekszosc ludzi bez sumienia tak ma. Jakbys je mial nie spychalbys gdzies na bok mysli o tym ze gdziestam pod plotem zdycha ktos z głodu lub chorobie. Nie moglbys normalnie spac. Jedyna dobra rzecz w tym filmie to pewnie obsadzenie Tracza, ktore przypomina nam jakie tak naprawde prawa rzadza tym swiatem -obluda i zaklamanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones