PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025120}

Zabierz mnie na Księżyc

Fly Me to the Moon
6,5 3,9 tys. ocen
6,5 10 1 3934
5,2 8 krytyków
Zabierz mnie na Księżyc
powrót do forum filmu Zabierz mnie na Księżyc

Proszę o możliwość oceny . Właśnie wróciłem z kina , może w Polsce nie było premiery ale zagranica już była.

ocenił(a) film na 3
blaszkin

Ja również, też właśnie chciałam skomentować

mayaleto

I jaką ocenę byście dali?

ocenił(a) film na 8
analnie

ja ósemkę na pewno - jeśli idziesz na fajny, przyjemny film, to właśnie taki dostaniesz; Scarlett jest tu świetna!

blaszkin

to napisz tylko czy warto

ocenił(a) film na 6
Szymon_Juraniec

To zależy, nie jest to jakieś ambintne kino ale obejrzeć można. Napewno nie jest to komedia romantyczna tak jak Filmweb to opisuje no coż ...Odemnie jakieś 6+ .

blaszkin

Na angielskich autobusach jest reklama tego filmu i też jest on opisywany jako komedia romantyczna. Czyli to decyzja dystrybutora/producenta, a nie Filmwebu.

ocenił(a) film na 6
pani_karka

Czy na tych autobusach też pisze kiedy światowa premiera bo według Filmwebu 12 lipca a już od tygodnia leci w angielskich kinach?

blaszkin

Nie zwróciłam na to uwagi, niestety.

ocenił(a) film na 8
Szymon_Juraniec

bardzo warto! ja też bym nie powiedziała, że to komedia romantyczna - gdybym musiała opisać to zabawny trochę obyczaj, trochę film o prawdziwym wydarzeniu pokazany od innej strony; ale jest bardzo sympatyczny dla oka; Scarlet gra bardzo dobrze, Woody również; pozostali aktorzy drugoplanowi bardzo trafnie dobrani, dobrze rozpisane role i naprawdę niezłe aktorstwo - na pewno nie oskarowe, ale ciepłe, sympatyczne kino; żartów, które tu zastosowano, opowiedziano, nie widziałam nigdzie indziej, dialogi dobre i zabawne; ja uważam, że film jest - szczególnie na tle wielu powstających aktualnie gniotów - bardzo dobry