PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723738}

Underworld: Wojny krwi

Underworld: Blood Wars
5,9 32 950
ocen
5,9 10 1 32950
Underworld: Wojny krwi
powrót do forum filmu Underworld: Wojny krwi

W tej części też go nie będzie? :P Ale lipa...

Rebreg

Trent Garrett (Ostatnie zamówienie) zastąpi Scotta Speedmana i wykreuje hybrydę Michaela.

patryks83

Czyli Co typowy Recast będzie ?? Ale ch*jnia :<

patryks83

skąd ten pomysł? we wczesniejszej częsci cos było o nim wspomniane ze córka ich widzi jego oczami:)

Rebreg

Obejrzę to tylko ze względu na sentyment do pierwszej części i Underworld: Rise of the Lycans ...

Rebreg

W zwiastunie Selene mówi "Wszyscy, których kochałam - zostali zabici". W międzyczasie urywki z Michaelem. Jak dla mnie jest oczywiste, że Michaela nie zobaczymy.

ocenił(a) film na 6
siNNer_pl

Może chodziło o rodzinę, którą straciła, zanim została wampirem?

Artanis

Szkoda ,że aktor zostanie zastąpiony innym . Film zapowiada się dobrze. 3 i 4 część niezbyt mi się podobały.

Mariusz_Jankowski_film

??? Odwołaj te słowa, bo właśnie wiąże sobie pętlę na szyi ;_____;

Mariusz_Jankowski_film

W obsadzie nie ma wymienionej postaci Michaela 0.o

Blue_And_Berry

Wpisz na stronie głównej google underworld blood wars Trent Garrett.Są tam wiadomości.Mnie z góry ukazała się pierwsza to była z 13 09.2016 .Scott Speedman Will Be Replaced As Michael Corvin By Trent Garrett.Zdanie ci jedno wkleiłem co pisze w niej na google w wyszukiwarce.Wykreuje hybrydę Michaaela.

Mariusz_Jankowski_film

Zatem muszę sobie przygotować wiadro na seans, bo zapewne się zrzygam... -,-

Mariusz_Jankowski_film

Dzięki za info, Mariuszu. xd

ocenił(a) film na 6
Blue_And_Berry

na imdb w obsadzie jest hybryda Michael, na filmwebie ktoś zrobił kontrybucje i dodał Garretta do obsady, ale czeka to jeszcze na zaakceptowanie

ocenił(a) film na 10
monia83gd

on nie żyje :(

ocenił(a) film na 6
agencikx

Gdzie jest o tym mowa? Z tego co mi wiadomo - w Przebudzeniu Selene przestrzeliła "trumnę" w której był ulokowany jako Obiekt 3, po jej powrocie już go nie było. Chyba że ja coś ominęłam?

ocenił(a) film na 10
Top_secret_

w "Underworld Wojny Krwi" Selene przypadkowo dowiaduje się ze wspomniueń (krwi) jednego z wilkołaków, że Michaea zabili żeby mieć jego krew

Rebreg

sory że moge wydać sie niekulturalny czy cośtam ok? ale ja rozumiem że przez przypadek można było się na naćiąć na te filmy w telewizji czy gdzieśtam indziej ,poprostu nie wiedziałem że do tego "cudu 10 muzy" można przywiązać sie aż tak żeby zapamiętać fabułe a co dopiero bohaterów,oczywiście bez urazy,poprostu zaskoczyło mnie to i postanowiłem napisać,normalnie tego nie robie
ale jak już tak naprawde naprawde nie wiesz co oglądać,to jak chcesz odpisz ,postaram sie pomóc tam zawsze jakiś tytuł mam w zanadrzu,pozdrawiam nie miałem złych intencji

ocenił(a) film na 9
Wojciech__Karbowski

A nie uważasz że każdy ma swój gust? A o gustach podobno się nie dyskutuje ;). Ja uwielbiam całą serię underworld'a i właśnie wróciłam z kina z najnowszej części. Z chęcią wracam do tej serii co pewien czas. Tobie może się nie podobać innym z kolei się podoba. Jedni wolą np komedie romantyczne inni filmy akcji. Jeśli uważasz ten film za niezbyt ciekawy to po prostu go nie oglądaj.

ocenił(a) film na 8
sylw17_filmweb

Też wróciła, z kina i film spełnił moje oczekiwania, jestem ciekawe co będzie dalej :-)

Diablicaaa

a ja sie dzis wybieram, bo tez lubie ta serie :)

ocenił(a) film na 9
floster79

Film mi się podobał ale czuję pewien niedosyt, żałuje że sprawę Michaela i Eve zrzucili na margines.
Nie polecam wersji 3D- brak efektów ;)

sylw17_filmweb

3d w polsce to moim zdaniem jeszcze fikcja, zawsze wole chodzic na filmy 2d takze luzik

ocenił(a) film na 4
floster79

coś się kryje za tym ..3d w Polsce to jeszcze fikcja... ?

piciu6

po prostu czegoś innego bym oczekiwał po 3d, ale to moje osobiste zdanie, niczym nie poparte wiec sie tym nie kieruj, ani nie szukaj jakiegoś głębszego sensu i tyle ;)

ocenił(a) film na 4
floster79

ok, po prostu wyrażenie " jeszcze" sugerowało, że gdzieś tam na odległym zachodzie widzowie maja dostęp do bardziej wyrafinowanego obrazu 3d, a tak nie jest, wszystkich widzów generalnie walą w trąbę konwertując standardowy obraz. Żeby poczuć moc 3d to albo imax i filmy z głębin albo animacja typu Żólwik Sammy :D

sylw17_filmweb

Jak nie ma miejsca to dobre i 3D a wy się nie znacie na 3 D

sylw17_filmweb

Zgadzam się z tobą sylw17_filmweb każdy ma swój gust ja też uwielbiam każda część underworld wszystkie kilka razy obejrzałem polecam ale no każdy ma swój gust swoje wymagania

ocenił(a) film na 7
Rebreg

Nie będzie. Dwie pierwsze części wciąż są najlepsze, ale to dobra kontynuacja.

Dobaczenko

Nie zgodzę się z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi. Dla mnie najlepsze są 3 pierwsze części. Co do drugiej części wypowiedzi faktycznie dobra kontynuacja, a na pewno o niebo lepsza niż 4 część, która dla mnie była lekkim niewypałem. Czekam teraz na kolejny rozwój wydarzeń i rozwinięcie kwestii kto poza Selene i Dawid został 3 ze starszyzny bo jakoś nie było to dokładnie pokazane w końcówce - wydawało się że trzecią zostanie Lena, ale koniec końców nie wypiła krwi. Ciekawe jak to zostanie potraktowane w kolejnej części o ile takowa będzie. Co do postacie Michaela'a to może i dobrze, że zakończyli jego wątek. Wiem,że od niego wszystko się zaczeło, ale jakoś ta postać do mnie nie przemawiała.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rebreg

Michael nie żyje, przykre to jest, bo lubiłem tą postać, ale lepiej tak jeśli miałby jakiś inny aktor go zagrać.

ocenił(a) film na 6
Rebreg

Ta cała "akcja" z Michaelem to najgorsze co przytrafiło się serii Underworld. A przecież można było załatwić to inaczej. Selene już po pokonaniu Mariusa, mogła dowiedzieć się, iż jej ukochany żyje i jest przetrzymywany gdzieś w zapomnianych lochach, w celu upuszczania jego krwi. Wszak był niezwykle cennym bohaterem dla całego uniwersum wampirów i lykanów, a tak został potraktowany jak zwykła "świnia w rzeźni". Zaś tuż po wejściu w skład starszyzny, nasza protagonistka powinna opuścić swoich sojuszników i udać się w swoją własną podróż (już poza filmem), oczywiście bez Davida, i dać mu jasno do zrozumienia, iż zależy jej tylko na Majkelu i swojej rodzinie. A szlachetnie urodzony David i tak by nic by nie stracił, ponieważ twórcy dosyć przytomnie zostawili sobie furtkę w postaci jasnowłosej kapłanki z północy. To byłaby dobra i uczciwa próba połączenia przetrzebionych wampirzych klanów. Natomiast głównej bohaterce oddano by sprawiedliwość, łącząc ją ze swoją rodziną, i the end.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones