PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797622}
6,5 30 527
ocen
6,5 10 1 30527
5,0 17
ocen krytyków
Underdog
powrót do forum filmu Underdog

Mniej więcej w 20 minucie wiadomo było, w którym kierunku rozwinie się fabuła i jak się skończy. Mało śmieszne wstawki komediowe (vide "ale jebłem"), kwadratowa gra Mameda. Obejrzeć można, ale nie jest to żadna rewelacja. Słabe sceny walki, w ogóle nic nie widać (walka początkowa czy scena przy lokomotywie). Ach - strasznie drętwa muzyka. Mały plus - słychać dość dobrze dialogi, bo z tym w polskich filmach jest różnie.

cichykuba

Zgadzam się z tobą. Ten film to raczej kupa i Lubos + Chabior nie podołali tego sami podnieść. Dialogi, humor, scenariusz = tak jak zagrał Mamed. Kręcenie dobrych filmów to chyba jednak ciężka robota

kaszojad

To fakt, ale dziwi mnie, że nikt nie podniósł tutaj problemu nalotu płatnych klakierów! Zobacz 1 stronę - wszystkie profile takie same - kilkanaście tematów, założone od maja do listopada 2018, i nigdzie indziej ich na filmwebie nie widziałem tylko tutaj wychwalają ten bardzo średni film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones