PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331270}
6,9 45 742
oceny
6,9 10 1 45742
4,1 8
ocen krytyków
U Pana Boga w ogródku
powrót do forum filmu U Pana Boga w ogródku

Królowy Most jest realną miejscowością na Podlasiu, a nie jak to pisze recenzent Filmwebu, Michał Burszta, fikcyjnym miasteczkiem. Co prawda do rangi miasta to jest mu jeszcze daleko, bo tak naprawdę to mała wieś, ale nie jest zmyślona, jak to wynika ze sformułowania w popełnionej recenzji.

woocashenko

Może po prostu recenzent byl zbyt zaaferowany..i nie doczytał dokładnie. Wszystkimi targają emocje. A przeciez to takie spokojne miasteczko..

ocenił(a) film na 9
woocashenko

Skąd ten Burszta się urwał? tak jak reszta tych recenzentów, bo jak czytam te opinie to nijak się mają do filmów, bo stronnicze te opisy są i śmiech mnie bierze.
,,fikcyjna miejscowość" buahahahahahahhaha

deamon82

Recenzja to nie opis - może zawierać opinię. Dlatego wydaje mi się, że nie ma w tym nic dziwnego, że recenzje są stronnicze;P

deamon82

Nie wiem ale dla mnie obiektywna recenzja to jakiś oksymoron :) Opinia, recenzja etc. z założenia są subiektywne - żadne uczucie czy emocja nie mogą być dla każdego takie same...

Wiec śmiech może brać, ale tylko czytając Twoją wypowiedź :)

pozdrawiam

użytkownik usunięty
woocashenko

A owszem owszem, jeździłam do Królowego Mostu na grzyby :) a raczej do lasów w okolicy tej miejscowości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones