PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632733}
7,4 51 067
ocen
7,4 10 1 51067
7,4 27
ocen krytyków
Toy Story 4
powrót do forum filmu Toy Story 4

Do polskiej premiery jeszcze trochę czasu, ale z tego co widzę po zagranicznych serwisach i recenzjach to mamy kawał naprawdę solidnego kina, widać pesymizm był zbędny

użytkownik usunięty
Sidonis666

No oczywiście! Przecież już od samego początku tłumaczyłem, że Pixar zawsze stara się dbać o jakoś wszystkich swoich filmów, (poza wyjątkiem w postaci Aut) czasami wychodzi im to lepiej, czasami gorzej, ale kiedy mowa o serii Toy Story, to nie ma mowy o średniej poniżej 90%. Ta seria to istne arcydzieło na miarę swoich czasów, pomogła Pixowi wybyć się na sam szczyt. Więc skoro ma nadjeść sequel to niczym nie trzeba się martwić. Przecież nie są oni tacy głupi jak Blue Sky, które w piątej części epoki lodowcowej wepchnęło na siłę pasujący jak pięść do nosa wątek kosmiczny, tylko po to by sprzedać film i jak najszybciej o nim zapomnieć.

ocenił(a) film na 9

Ja nawet myślę, że czwórka będzie jeszcze lepsza niż trójka i tylko odrobinę słabsza od jedynki i dwójki.:)

Pierwsza i trzecia część "Aut" były świetne. Nie były one bezbłędne w porównaniu do innych filmów studia (znam ich wady), ale i tak obydwie są bardzo przyjemnymi, wciągającymi, dającymi do myślenia i pouczającymi historiami (dwójka była rozczarowaniem na miarę kontynuacji filmów Disneya kierowanych na rynek video).

A wszystkie części "Epoki Lodowcowej" (poza dwójką) są rewelacyjne (moim zdaniem).

ocenił(a) film na 9
Lukasz_Majfilmaniak

Jest dokładnie tak jak napisałeś - 4 jest lepszą częścią niż 3. Myślę, że 4 jest równie dobra, jak 2. Pierwsze Toy Story bezkonkurencyjne, oczywiście.

ocenił(a) film na 9
gemboyrob

Ja czwórki jeszcze nie widziałem. Czekam na polską premierę.
A co do poprzednich części: Tak się tylko spodziewałem! Jak dla mnie najlepsza z całej serii jest dwójka, potem jedynka, jeszcze później trójka i na końcu te krótkometrażówki i inne TV speciale. A i tak wszystkie mają u mnie oceny 9-10/10! :D

ocenił(a) film na 9
Lukasz_Majfilmaniak

Właśnie zapoznałem się zresztą, z fragmentami czwartej części i wciąż zapowiada się świetnie (Powiedziałbym, że nawet na film lepszy od trójki!)! :)

ocenił(a) film na 10
Sidonis666

Bez spoilerów mogę napisać ze mimo obaw 4 części Jestem mega zadowolona. I to był strzał w 10.

ashleyyy

tak tak tak, podbijam!

Sidonis666

Część 4 zdecydowanie lepsza od 3!

ocenił(a) film na 10
coralajna

Zgadzam się. zdecydowanie lepsza. Lecz mam nadzieje ze następna już nie powstanie. To było jak dla mnie najlepsze zamknięcie całego Toy Story

Sidonis666

Byłam dziś w kinie w UK. 4. część trzyma poziom, super spędzony czas. Bardzo się cieszę, że czwórka powstała, pomimo moich początkowych obaw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones