PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701267}

Tarzan: Legenda

The Legend of Tarzan
6,0 55 555
ocen
6,0 10 1 55555
4,1 14
ocen krytyków
Tarzan: Legenda
powrót do forum filmu Tarzan: Legenda

Trzeba mieć talent żeby tak dobrać. Aktorstwo extra, dobrze się zapowiada, lecz gdy ujrzysz nazwisko
widniejące w miejscu reżysera, załamiesz się. Yates, ten co spieprzył najlepsze części HP, (no
może w IŚ2 coś mu wyszło) kurde bierze się za to. Mówię: NIE.

filmowy_laufer

Nie znasz się, jeszcze się przeliczysz.

suzzei

Szczerze to mnie nie obchodzi to, post pisany półtora roku temu, wiec wiesz, zaszły pewne zmiany ;)

filmowy_laufer

Wiem, wiem ja właśnie teraz znalazłem ten film i tylko chciałem zarzucić słowem ;)

suzzei

A tak wgl to dziwne, bo ten film miał w 2014 roku xD

filmowy_laufer

Co miał? Premiere?

suzzei

Zapomniałem wstawić słowo "być".

EDIT:
Ten film miał być w 2014 roku

filmowy_laufer

Alexander Skarsgård jako TARZAN katastrofa! To George prosto z drzewa będzie bił ten film chociaż ma prawie 20 lat.

filmowy_laufer

Nie ma to jak wygolony, wydepilowany tarzan szkoda że jeszcze niewypachniony....

ocenił(a) film na 7
bartasss

A może jednak pachniał zapachem dżungli, to wiedzą tylko ci na planie co Alexandra wąchali...

lexandra008

zapach dzungli - to brzmi przyjemnie :)

filmowy_laufer

Obsada świetna! i Christoph Waltz! aaa

filmowy_laufer

Dla mnie Tarzan za brzydki :(

ocenił(a) film na 4
filmowy_laufer

Dokładnie. Nie ma to jak David Fincher. ;)

Mr_MarQx

Jakaś ironia, sarkazm czy po prostu lubisz Finchera?

ocenił(a) film na 4
filmowy_laufer

Jakbym go nie lubil, to nie dawalbym jego zdjęcia w awatar.;-)

Mr_MarQx

Te awatary są takie małe, że nie dostrzegłem Finchera na twoim. Zwracam honor :)

filmowy_laufer

ale dlaczego znowu L. Jackson. Ile można. Dobry aktor ale mam go już dosyć, szczególnie bo filmie Hateful eight

ocenił(a) film na 4
filmowy_laufer

Spieprzył Pottera, spieprzył i Tarzana.

ocenił(a) film na 4
Kung_Fu_Master

niestety...

ocenił(a) film na 5
filmowy_laufer

No Harrego spieprzył strasznie, ale w sumie streścić tak obszerny "Zakon Feniksa" tylko mistrz by potrafił..

kassssssska

No niby tak, ale to najkrótszy film z serii, zaraz po ostatniej częśći. 2 godziny 17 minut na 956 stron? Rozumiem, że można uciąć trochę wątków, ale mogliby chociaż napomknąć o Percym, o zdradzie Firenzo albo o sumach. Moglibyśmy zobaczyć Szpital Świętego Munga, trochę więcej Departamentu Tajemnic. Myślę, że to wszystko dałoby radę zmieścić się w 3 godzinach, nawet może mniej.

ocenił(a) film na 5
filmowy_laufer

Też tak myślę, bo np Czara Ognia tez jest grubą książką a moim zdaniem film jest bardzo udany :)

kassssssska

Film całkiem dobrze zrobili, pominęli jedynie wątek Crouchów nad czym trochę ubloweam i WESZ, ale to akurat pomimo że było istotne to trochę nudne.

ocenił(a) film na 2
filmowy_laufer

Zgadza się ten reżyser to tragedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones