PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394707}

Taniec truposzy

Dance of the Dead
4,8 1 392
oceny
4,8 10 1 1392
Taniec truposzy
powrót do forum filmu Taniec truposzy

Fanom Zombie polecam :) Da się pośmiać na filmie :D

ocenił(a) film na 7
sholva_kree

Mi też się podobał daję 7.

ocenił(a) film na 7
sholva_kree

SPOILERY! nie czytać

+ humor
+ efekty specjalne
+ przyzwoite zdjęcia
+ Greyson Chadwick, nie wiem czy utalentowana, ale na pewno bardzo ładna, ciekawe jak będzie wyglądać za 5/10 lat
+ kilka cytatów z zombie movies
+ zabawne sceny walki
+ zombie lubią heavy metal
+ bal zombie...

+/- stereotypowi bohaterowie (choć autorzy nie bawili się w przerysowanie, to właściwie mógłbym uznać za plus)
+/- muzyka
+/- troszkę dłużej trzeba poczekać na akcję... może niektórych nużyć oglądanie z początku filmu dla małolatów o ich problemach sercowych
+/- biegające zombie... choć tutaj w granicach rozsądku (poza tymi wyskakującym z grobu - dno)

- dzieciaki (minus subiektywny... wolę zombie zjadających dorosłych, choć z drugiej strony zjadane dzieciaki hmm to tak jakby ktoś jakieś tabu złamał + )
- przewidywalny (poza sceną kiedy zombie... porywają samochód)
- nie straszy i nuży

Zawsze pasjonowały mnie tego rodzaju filmy. Mnóstwo dzieciaków w szkole, ale nikt się nie uczy, wszyscy dobrze się bawią uprawiając sport, tańcząc, eksperymentując z miłością i innymi narkotykami. Szkoły w USA (a przynajmniej w filmach) nie są tak jak w Polsce tylko do nauki, ale mają też zaoferować młodym atrakcyjne spędzenie czasu po godzinach wykładów.

moja ocena 7/10 (sam się sobie dziwię ;] )

ocenił(a) film na 8
Litohoro_2

"+ zombie lubią heavy metal"

no heavy metalu to tam nie było ;)

sholva_kree

fakt, oglądałem urywkami i końcówkę, ale jednak śmieszne momentami było

ocenił(a) film na 9
sholva_kree

Mi podobała się akcja na trawniku jak ten Jimmy znalazł Kyla xDDD

ocenił(a) film na 7
Arnica_Burke

A dla mnie najlepsza była scena "seksu" w kiblu :)

ocenił(a) film na 8
Pinokio1983

Całkiem dobry, 8/10, ale to pewnie dlatego, że lubię zombie ;) Scena seksu w kiblu faktycznie niezła, generalnie parę takich smaczków było ;)

Jedyny błąd co mi utkwił w pamięci - miały być trzy ładunki wybuchowe, podczas zakładania pierwszego, powiedział, że został mu jeszcze jeden ;)

ocenił(a) film na 7
sholva_kree

ja również bez zastrzeżeń ale film się sprawdził zupełne "odmóżdżenie" i
spora dawka śmiechu 7/10 jako komedia oczywiście bo horrorem tego nazwać
się nie da ... no w sumie może takim horrorem dla 14-15 latków ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones