PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 028
ocen
7,2 10 1 158028
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Ja chciałbym zobaczyć Venoma albo Carnage'a

roman876

Dla mnie niech będzie Rhino. Ale to materiał na 15 minut. Niech będzie współpracował z Beetlem. Ale głównym wrogiem mają być Shocker i Elextro

LordVader345

moim zdaniem moglby byc shocker i kraven the hunter

marvelfan_filmweb

Tak,ale to materiał na bohatera na drugim planie. Nawet jak są razem. No chyba,że dojdzie jeszcze do nich Electro. Ale nie ten z TASM 2.

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

Ogólnie to ja bym chciał żeby w filmie pojawił się taki wróg Spider mana którego w ogóle nie było w żadnym aktorskim filmie

marvelfan_filmweb

witaj roman876 skoro nie chcesz tych wrogow co byli w poprzednich czesciach to oto moje propozycje innych wybierz ktory ci odpowiada carnage, kraven the hunter , shocker , beattle czy moze mysterio jak chcesz dolaczyc do moich znajomych to poprosze o zaproszenie

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

Na pewno chciałbym zobaczyć w filmie carnage ale skoro miałby być on w filmie to tez musi być Venom.No Kravena the hunter też mogliby dać .

roman876

ale venom mogłby być lepszy niż w spider manie 3 raiiego jakiego aktora chciałbyś w roli carnage'a , venoma i kravena

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

Tak szczerze to się nie zastanawiałem

marvelfan_filmweb

Jabym chciał Kravena i Mysterio. Do Kravena świetnie mi pasuje Gerald Buttler (300 - Leonidas).

Kwiatkosiu9801

Dobry pomysł, ale musiałby ostro przypakować

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

Venom został całkowicie zmieniony w trzeciej części.Nie dość że go zmienili to jeszcze było go bardzo mało

roman876

No właśnie ale chybw budżet nie pozwalal

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Chyba tak.

roman876

To wejdziesz na ten mój temat?


Dlaczego Venom zginął? Nie pamiętam. Jak Sandman i Zielony Goblin zginął

ocenił(a) film na 9
LordVader345

A gdzie on jest?

roman876

Obok forum są kategorie najlepsze i najnowsze wypowiedzi. Kiliknij na najnowsze a znadziesz

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Ok dzięki

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Poddaje się.Nigdzie tego nie mogę znaleźć

roman876

http://www.filmweb.pl/film/Untitled+Spider-Man+Reboot-2017-659676/discussion/Sin ister+Six%3A,2673089

roman876

Budżet pozwalał tylko raimi nie chciał venoma, ale studio mu kazało i wyszło jak wyszło.

ocenił(a) film na 9
kolo_103

Ok dzięki za info.Ogólnie nawet sam Brock miał zły charakter.W filmie był strasznie marudny i trochę fajtłapowaty.Raimi chyba nie wiedział jak tą postać przedstawić bo nawet sam Topher nie wyglądał jak Brock w komiksie

roman876

Zgadza sie tutaj masz info na ten temat http://naekranie.pl/artykuly/komiksologia-spider-man-3

ocenił(a) film na 9
kolo_103

Dzięki :)

roman876

A ja myślę że gdyby Topher Grace dużo bardziej się napakował, był wyższy i mniej "nastoletni" to na pewno wyszło to by filmowi na dobre a sam Venom zostałby ciepło przyjęty przez fanów Spidey'a.

ocenił(a) film na 9
Kadex

Moim zdaniem Raimi nie wiedział jak się wziąć za Venoma skoro tak zostało zrobiony,a sam Spider-Man 3 jest jak dla mnie dobrym filmem bo poza Venomem wszystko było ok

roman876

Venom był za krótko, on nie powinien był ginąć i w stosunku do tego komiksowego był za malutki fizycznie.

juchacz17

wg mnie wlasnie fajnie wygladal bo to nie byla jakas bestia tylko normalnej postury gosc

kiczek221

No i właśnie o to chodzi, Venom w komiksach równał się rozmiarem z Hulkiem i był o wiele potężniejszy, niż ten ze Spidermana 3.

juchacz17

ale moze byc potezniejszy tylko moglby byc mniejszy

ocenił(a) film na 9
kiczek221

To wtedy nie byłby Venom.

ocenił(a) film na 8
roman876

W tym nowym filmie nie chce Venoma, to pierwszy film tej serii, a zawsze mnie irytuje jak już w pierwszych częściach jest alter-ego bohatera. Jak ma się pojawić Venom to w drugiej lub trzeciej części.

ocenił(a) film na 9
knocun1

Ja uważam że jest za wcześnie by dać Venoma.Dwójka albo trójka jak mówisz

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

jako Kraven myślę że nadał by się Manu Bennett

ocenił(a) film na 9
Dzango360

Ciekawy kandydat :)

LordVader345

noż przeż nie wrzucą Elektro bo był ostatnio ^^ Marketing, ziooom

lokimojboze

Ale pokażą electro w innej wersji ;) nieważne...


Btw, ja to pisałem rok temu więc :D

lokimojboze

@lokimojboze rhino też był - ten koleś nic nie wie o serii spider-man.
LordVader345 obejrzał jeden film i nie zna innych bohaterów. Rhino jest jednym z nudniejszych i tak..

Wilkolak_Autograf

Jestem ciekaw kogo zagra Logan Marshall-Green wiadomo na razie, że drugoplanowego przeciwnika Spider-Mana .

ocenił(a) film na 9
buterfly

Jak dla mnie może to być Shocker albo Mysterio

ocenił(a) film na 9
roman876

lub Scorpion

roman876

Też uważam że może zagrać Scorpiona lub Shockera .

Tak jak mówiłem już chętnie też zobaczyłbym, nareszcie kobietę za przeciwnika Spider-Mana

Wątpię żeby pojawiła się w tym filmie dodatkowo jeszcze przeciwniczka bo byłby już za duży przesyt, jedynie może pojawić ale jako wprowadzenie do następnego filmu.

ocenił(a) film na 9
buterfly

Może będzie w drugiej części

roman876

Na to też liczę :)

buterfly

Tutaj jest o tym news : http://fdb.pl/wiadomosci/26136-czy-spider-man-stawi-czolo-trzem-zloczyncom

Wspominane jest że z Logan Marshall-Green zagra Tinkerera .

Nie wie czy to prawda , jeżeli tak to szkoda liczyłem na Shocker'a

ocenił(a) film na 9
buterfly

Twoje marzenie się spełniło.Są szanse że będzie Shocker
http://naekranie.pl/aktualnosci/spider-man-homecoming-kolejni-przeciwnicy-czlowi eka-pajaka-comic-con-967654

roman876

Ciesze ale wiadomo też że 3 wrogów w filmach o Spider-Manie, nigdy to dobrze nie wychodziło .

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
buterfly

W ogóle Marvelowi taka liczba złoczyńców nie służy.No,ale przecież wszyscy trzej nie mogą być źle zagrani.Zwłaszcza Keaton

roman876

To prawda akurat o Vulture'a się nie martwię :)

buterfly

Vulture ? nudniejszego przeciwnika to chyba nie mogli mu skombinować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones