PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728191}
6,9 55 622
oceny
6,9 10 1 55622
5,1 15
ocen krytyków
Snowden
powrót do forum filmu Snowden

Akademia filmowa lubi tego typu filmy więc szanse oscarowe dla Lewitta w tym rok już rosną. Na razie jest jedynym potencjonalnym kandydatem.

joan19

Bawią mnie osoby, które nie widząc filmu, ba, znając tylko tytuł i obsadę (bo na zwiastunie w sumie też nic konkretnego nie ma) już chcą rozdawać Oscary na prawo i lewo.

MusztardaSaperska

Haha,czyli musisz chodzić codziennie rozbawiony śmiejąc się z własnej głupoty i nie wiedząc co to jest znak zapytania i co autor tego postu miał na myśli.

martino3

1. Owszem, jestem rozbawiony, trzeba optymistycznie podchodzić do życia.
2. Wiem, co to jest znak zapytania.
3. Domyślam się, o co chodziło autorowi. Jednak moim zdaniem wszelkie próby rozstrzygania kto dostanie Oscara na podstawie tak szczątkowych informacji, jakie mamy o tym filmie, są bezzasadne.
4. Sam jesteś głupi!

MusztardaSaperska

Będąc kinomaniakiem i znając temat filmu, wiesz że może być to film Oscarowy, a aktorą też coś może wpaść. Akademia jest przewidywalna i rzadko szokuje swoimi wyborami. W tym roku jeszcze nie było szczególnych filmów z potencjałem Oscarowym, jak narazie zgadzam się z kolegą co do roli męskiej, a na żeńską proponuje Maggie Smith za ''Dame w Vanie''.
PS. koleżanka musztarda wie co to spekulacje?

loczek1908lodz

Dokładnie :)

loczek1908lodz

To, że wybory Akademii często są nietrafione i wręcz żałosne to inna sprawa. Jednak w chwili, gdy pisałem tamten komentarz wiadome były tylko tytuł filmu i nazwisko reżysera i głównego aktora. Nie znaliśmy też żadnej konkurencji. Dzisiaj wiadomo o tym filmie już wiele więcej, więc wg mnie jakiekolwiek ewentualne spekulacje możemy czynić najwyżej teraz, i to i tak z rezerwą. A w tamtym momencie było to zwykłe bezsensowne bajdurzenie i wróżenie z fusów.

loczek1908lodz

Rola Maggie Smith w "Damie w Vanie",była już brana pod uwagę podczas Oscarów 2016. Skpńczyło się niestety tylko na nominacji do Złotego Globu i nagrody BAFTA.

joan19

Spokojnie, widziałem film, Oscarów nie będzie. Film jest słabo napisany i kiepsko zagrany. Podręcznikowy przykład jak z ciekawej historii zrobić nudny film.

joan19

Nie.

użytkownik usunięty
joan19

Powinna być przynajmniej nominacja za główna rolę.

ocenił(a) film na 7
joan19

Marne szanse. USA kochaja swoj Rzad, wiec film o kims, kto wystepuje przeciwko niemu bedzie maksymalnie wyciszony. Premiera byla calkiem niedawno, a nawet taki filmweb sie o tym nie zajaknal.

ocenił(a) film na 6
truegod

To dlatego Citizenfour dostał Oscara?

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Nie widziałem, więc nie wiem jak wygląda obiektywizm i treść tego filmu. Jednak to film dokumentalny, więc nieco z natury skazany na mniejszy rozgłos, i mniejszą publikę.

ocenił(a) film na 7
truegod

Kolega/kozielanka chyba ma blade pojęcie o tym, jak wygląda procedura wyboru filmu do nagrody Oskara. Następnym razem sugeruję nie wypowiadać się na tematy, o których się nie ma pojęcia. xd

ocenił(a) film na 7
Roxas

a jak ma wygladac taka procedura?

ocenił(a) film na 5
joan19

Oj nie, to chyba jedna z gorszych ról Lewitta.

ocenił(a) film na 7
kokoszanel11

Tragiczna rola. Tak jak w THE Walk chce się wcielić całkowicie ale mu to wybitnie nie pasuje. Są aktorzy jak np Daniel Day Lewi którzy nie grają a przeistaczają się w postać graną przez siebie. JGL tego nie umie

ocenił(a) film na 6
joan19

dobry film, ale nie oskarowy wydaje mi się

ocenił(a) film na 5
joan19

Standardowa rola Gordon-Levitta. Nic ponadto.

Kung_Fu_Master

fantastyczny film, cieplutko polecam, byłam z moimi 5-klasistami i bawiliśmy się świetnie, dzieci nauczyły się wielu przydatnych słów i wyrażeń. ucze w szkole wosu więc bardzo im sie spodobalo bvardzo sie zintegrowaliśmy i zblizył nas do siebie. oczarował nas Tomeczek w swojej roli, ale muszę już lecieć bo mam właśnie w szkole i herbatka już stygnie więc lecę, papatki
Gorące całuski :)

ocenił(a) film na 6
joan19

Rozumiem Twoj tok myslenia natomiast Gordon-Levitt nic tu nie pokazal, naprawde bardzo przecietna rola, zreszta nie oszukujmy sie jak cale jego aktorstwo. Napisze wiecej, gdyby wyszlo ze gosciu dostaje nawet nominacje to by oznaczalo to ze cala akademia to sprzedajna dziwka ze ja cie nie piehdole.

joan19

Na razie Snowdena nie widziałem ale z opinii jakie słyszę to nie zaciekawię odegrana rola. Polecam wam film Księgowy, na prawdę mocna obsada i świetna gra aktorska, na duży plus fabuła.

ocenił(a) film na 5
joan19

a co chociazby z Czas próby (The Finest Hours) i świetnym Boss (The Infiltrator) z genialnym Bryan Cranston, o niebo lepszym w tym filmie niz Joseph Gordon-Levitt w Snowden

ocenił(a) film na 6
joan19

Jak na mój gust, to Gordon-Levitt nie ma nawet cienia szans na nominacje do Oscara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones