PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32012}
6,3 27 398
ocen
6,3 10 1 27398
5,7 6
ocen krytyków
Smętarz dla zwierzaków
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków

A film to dno totalne.

ocenił(a) film na 4
krzyskwilman

Popieram! Nie polecam filmu osobom które czytały książkę, wiele istotnych wątków jak i postaci nie ma w filmie! Ogólnie film słaby! lepiej poświęcić trochę czasu i poczytać

Legald


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 3
krzyskwilman

No nie wiem... zaraz zamierzam obejrzeć film ale książka była dla mnie niesamowitą udręką... ledwo doczytałem do końca. Tak cholernie nudna, że zwariować idzie. Jakieś 50 stron przed końcem zaczyna się coś dziać a tak to owijanie w bawełnę.

Szajba

Podzielam twoje zdanie co do książki. A filmu jeszcze nie oglądałem, mam zamiar w najbliższym czasie zobaczy co z tego wyszło.

ocenił(a) film na 3
drzazga41

Wybacz, że pytam, ale powątpiewam czy odnosisz się do mnie czy do krzyskwilman ;>

Szajba

Może polecisz jakąś fajną, godną uwagi książkę?

ocenił(a) film na 3
ewebat

Wybacz ale nie, ponieważ bardzo nie dawno temu dopiero zacząłem czytać dla przyjemności, wiec nie mam dobrych tytułów jeszcze w ulubionych :)

krzyskwilman

Popieram. Film wygląda tak, jakby nakręciła go banda przyjaciół w ciągu trzech dni. Brakuje paru wątków, tego napięcia, przepełnionych grozą różnorakich opisów. Czytając książkę dokładnie poznajemy bohaterów, ich charakter i jesteśmy świadkami ich zbliżającego się szaleństwa (mam tu na myśli Louis'a).

Blau95


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

krzyskwilman


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones