PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9567}

Siła magnum

Magnum Force
7,6 29 665
ocen
7,6 10 1 29665
6,6 8
ocen krytyków
Siła magnum
powrót do forum filmu Siła magnum

Siła spokoju:)

ocenił(a) film na 8

Film, który pokazuje, że można być policjantem o niezwykłej sile spokoju, bez zbędnego mordobicia, akcji wziętych nie wiadomo skąd. Bardzo dobry film, gra aktorska, fajne teksty ("Co trzeba zrobić, żeby się z Tobą przespać?" - "Wystarczy zapukać" :):p ).

ocenił(a) film na 7
kinga709

Puk, puk ..

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Clint to raczej wolał kobiety:):p

ocenił(a) film na 7
kinga709

Jak wyglądał ten dialog i z kim on był ?bo chyba ten moment filmu akurat przegapiłem wczoraj..

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Skośnooka sąsiadka zaczepia Clinta na korytarzu, rozmawiają i ona pyta go, co trzeba zrobić, żeby się z nim przespać:) On odpowiada, że wystarczy zapukać:)

ocenił(a) film na 7
kinga709

Faktycznie.. teraz sobie przypominam, wczoraj akurat ten fragment mnie ominął, zrobiłabyś podobnie będąc sąsiadką Clinta ?

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Jeśli pytasz, czy gdyby podobał mi się mężczyzna to powiedziałabym mu o tym? Tak, mężczyzna, którego wybieram, pragnę zawsze o tym wie:)

ocenił(a) film na 7
kinga709

Raczej miałem na myśli to czy w takiej sytuacji powiedziałabyś w tak dosłowny sposób jak ta pani ... ?

ocenił(a) film na 8
kinga709

I jeszcze: "(...) - Skończyli akademię po mnie. Zawsze trzymali się razem. Wszyscy myśleli, że to pedzie. - Coś ci powiem. Gdyby inni strzelali tak jak oni,
cieszyłbym się, że w wydziale pracują sami pedzie." ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones