PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791875}
6,1 16 649
ocen
6,1 10 1 16649
2,3 3
oceny krytyków
Serce nie sługa
powrót do forum filmu Serce nie sługa

Muszę przyznać że film mnie zaskoczył i to zaskoczył pozytywnie. Poszłam na niego z zamiarem obejrzenia przyjemnej, śmiesznej komedii w piąteczek, a okazało się że trafiłam na bardzo ciepły, skłaniający do przemyśleń film. Film, który zwraca uwagę na prawdziwe wartości jakimi jest rodzina, przyjaźń czy bliskość. Było i śmiesznie i wzruszająco ale po wyjściu z kina było mi ciepło na sercu i cały czas siedzi mi on w głowie.

Sybilla_4

Tak, dla mnie też ten film był miłym zaskoczeniem. Cos innego na polskim rynku filmowym, nie zwykla glupia komedia.

ocenił(a) film na 8
Sybilla_4

Rzeczywiście, również liczyłem na śmieszny, banalny film o relacjach damsko-męskich z udziałem Domagały i Szyca, a tymczasem szok. Były też wątki dramatyczne

ocenił(a) film na 1
Sybilla_4

Błagam naprawdę?! - to pytanie towarzyszyło mi przez cały film a powtórzyło się nawet podczas czytania powyższych komentarzy.... Nie pisze tego aby wywołać ogólny hejt ale uważam te ten reprezentuje gatunek "polskich komedii romantycznych" które jak rak toczą polską kinematografie. Na filmie znalazłem się przypadkiem więc nie był to mój świadomy wybór ale pomyślałem sobie ze jak już zacząłem oglądać to skończę......o zgrozo co mnie opętało!! film totalnie nie kleił się fabularnie nawet w najmniejszym stopniu montaż jak i udźwiękowienie pozostawia wiele do życzenia....nie wspomnę o zakończeniu które najprawdopodobniej miało wywołać uczucie wzbudzenia wzrostu moralnych wartości... Apeluje i proszę niech każdy z nas chce trochę więcej od siebie i od kina a wszystkim będzie lepiej i nie traktujmy filmów jako "odmóżdżenia" bo zaniżamy swój własny poziom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones