PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807159}
6,3 10 785
ocen
6,3 10 1 10785
5,9 36
ocen krytyków
Słodki koniec dnia
powrót do forum filmu Słodki koniec dnia

Nudy na pudy

użytkownik usunięty

Film jest nudny. OT taka przeintelektualizowana opowiastka nie wiadomo o czym ? męcząca dla odbiorcy.

Ja się akurat wkręciłam w ten film. Być może to kwestia Jandy, którą regularnie oglądam w spektaklach teatralnych, a gra zresztą świetnie. Być może to kwestia Kasi Smutniak, którą cenię za naturalność. Być może to warstwa wizualna albo ścieżka dźwiękowa. Być może fabuła lub coś jeszcze... W każdym razie doceniam kilka podjętych wątków, jak i małe smaczki. Temat romansu między dojrzałą kobietą sukcesu, a młodym pracującym fizycznie mężczyźnie, jest dla mnie swego rodzaju nowością, jeśli o współczesne polskie kino chodzi.

Sybilla_4

Ta.... muzyka fajna...poza tym... nuda...

ocenił(a) film na 8

Mi się bardzo podobał. Pieknę zdjęcia, muzyka, dobra gra aktorska... niebanalny.

ocenił(a) film na 2

Strasznie wydumany, nudny i przeintelektualizowany film. A Janda niestety gra Jandę, jest irytująca do bólu.

mycart

film polegl juz na poziomie scenariusza, a janda, ktora gra jande, tylko to przyklepala.

ocenił(a) film na 3

już po pierwszych scenach było wiadomo, że to kino dla intelektualistów dorabiających ideologię i niesamowite teorie do byledzieła :)

ocenił(a) film na 5

Ale to nie jest przeintelektualizowane, tylko przekalkowane i posklejane z dobrze znanych motywów w sposób momentami zawstydzający dla odbiorcy, że musi na taką nachalną dydaktykę patrzeć. Jak dla mnie, abstrahując już od historii, widać jak reżyser bardzo chce "doskoczyć" do "standardów kina", w wyniku czego dostajemy właśnie pseudointelektualizm i obraz idealnie powierzchowny, przeciwieństwo albo raczej nieudolną kukłę tego do czego chciał aspirować.

mo12

w punkt! z resztą teraz mamy sporo w Polsce takich "aspirujących" artystów, którzy goniąc za uznaniem stroją się w cudze piórka, kalkują cudze pomysły i pozorują własną oryginalność, niestety to bubel...

ocenił(a) film na 5
notker7

Zgadzam się w stu procentach, szczególnie z tym pozorowaniem oryginalności. Szkoda tylko, że filmówkę kończy dużo ludzi, a jakoś filmy trafiające do kin niekoniecznie są tych najzdolniejszych, tylko raczej tych z największych nomen omen parciem na szkło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones