PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566036}

Rodzina Addamsów

The Addams Family
6,1 18 555
ocen
6,1 10 1 18555
5,4 8
ocen krytyków
Rodzina Addamsów
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów

nie ma tego filmu kręcić tim burton?

użytkownik usunięty
africansun

Ale dłuuugo będziemy musieli czekac - aż do 2014. Oficjalnie jest potwierdzone, że (na szczęście) to Tim Burton nakręci. Film ma odnosić się do oryginalnej Rodziny Addamsów stworzonej przez Chas Addamsa ignorując przy tym powstałe już seriale i filmy. Aczkolwiek Elfman (bo pewnie będzie robił tu muzykę) powinien wykorzystać motyw Vica Mizzy'ego, bo to nieodłączny element każdej addamsowej produkcji. Mam nadzieję, że nowa rodzinka się uda i będę miał przyjemność postawić ten film potem na półce pomiędzy "Miasteczkiem Halloween" i "Gnijącą Panną Młodą".

Matko nie mogę się doczekac, uschnę. To pewnie będzie super film....ale dopiero za 4 lata xd

Eryniae

Jeżeli ,, Rodzina Adamsów,, to tylko w reżyserii Tima Burtona ten człowiek jest niesamowity jego filmy są najlepsze widać, że wkłada w nie całe swoje serce.

ocenił(a) film na 7
africansun

Dwa pierwsze filmy fabularne opowiadające o przygodach rodziny Addamsów są wybitne. Wyjątkowy klimat, bardzo dobra gra aktorska, prosty jednak nie głupi - czarny humor, cudowne kreacje, wspaniałe stroje, charkteryzcja i sceneria. Od dawna ubolewam, że na dwójce się skończyło, a "Zjazd rodzinny" (nie pamiętam dokładnie - 3 odsłona) to jakieś totalne nieporozumienie. Myślałem, że, dla Addamsów już nie ma nadziei na lepszy czasy... Jednak patrząc, że ma powstać nowa odsłona w reżyserii Burtona... Widać światełko w tunelu. Biorąc pod uwagę doświadczenie Burtona w filmach tego typu - Sok z Żuka, Gnijąca Panna Młoda, Miasteczko Halloween - mam nadzieję, że i tym razem stanie na wysokości zadania i wyciągnie Addamsów z opresji po trzeciej części - tak jak zrobił to z Batmanem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones