PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566036}

Rodzina Addamsów

The Addams Family
6,1 18 555
ocen
6,1 10 1 18555
5,4 8
ocen krytyków
Rodzina Addamsów
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów

w pierwszych sekundach zwiastuna jako 'rodzina' pokazane są dwie kobiety i dziecko

użytkownik usunięty
MisterTornister

Ehh... dziwne że z 4-5 miliona ludzi którzy obejrzeli zwiastun tylko tobie przeszkadza ten bezużyteczny i znaczący cokolwiek jedynie dla estetyki fakt.
No a skoro chcesz się bawić, to powiedz mi jak wyjaśnisz fakt ukazania lwa jako zwierzątka rodzinnego parę sekund przed zwiastunem właściwym!?
https://www.youtube.com/watch?v=xFCrR3Uw6Mk&t=5s

użytkownik usunięty
MisterTornister

Co, nie łaskaw odpowiedzieć czegokolwiek, czekam już od dwóch miesięcy...

Przepraszam że nie odpisałem. Po pierwsze - proszę zwrócić uwagę na użyty przeze mnie znak zapytania.

Obecne trendy, również w filmach animowanych skierowanych do dzieci, nakazują nawciskać tam jak najwięcej patologii (vide:: 'Toy Story 4'). Nic więc dziwnego że każdy kto się temu sprzeciwia (w tym ja), jest ostrożny i analizuje to co widzi.

Co do pańskiego pytania, nie ma ono żadnego związku z podejmowanym tu tematem, więc nie widzę celu na nie odpowiadać.

użytkownik usunięty
MisterTornister

nie no, nie ma za co przepraszać, tak tylko się droczę. Zaś jeśli chodzi o tą "patologie" to nie przesadzasz trochę!? To tylko kurna parę nic nie znaczących sekund w zwiastunie o których wszyscy (oprócz ciebie) zapomną. Sam musiałem z ciekawości sprawdzić ponownie zwiastun i nie zauważyłem nic, ale to N I C dziwnego w scenie gdzie kochająca matka budzi swoje dzieci, tak, dzieci, tam były 2 dzieci, NIE DWIE KOBIETY tylko dwie dzieci z których jedna to dziewczynka. Zwiastun zmontowany jak każdy inny zwiastun filmu "familijnego" więc nic specjalnego, można się rozejść.
A co do patologi to wydaje mi się że największą patologią jest wmawianie wszystkim że ich dotychczasowy światopogląd to jedna wielka patologia. Scena gdzie dwóch mężczyzn idzie ze sobą i gawędzą, dla mnie scena zwyczajna jak każda inna, dla ciebie OCZYWIŚCIE podprogowe wpajanie dzieciom ideologi LGBT bo jakże by inaczej! I właśnie przez takie ciągłe p***dolenie o ideologiach, patologiach czy inych gówniach, internet staje się powoli miejscem gorszym niż prawdziwy świat.

Czyli nie przeszkadza panu patologia, ale przeszkadza ostrzeganie o niej?

użytkownik usunięty
MisterTornister

Dla mnie to ostrzeganie o kompletnie niczym.
Ale skoro według ciebie patologia jest wszędzie to w takim razie ja też ją szerzę ponieważ jestem biały. W mojej wiosce 100% ludzi jest białych więc moja wioska jest rasistowska, połowę społeczeństwa powinni stanowić czarnoskórzy by była ona poprawna politycznie. Jestem też chrześcijaninem więc powinienem przejść na islam by zgadzało się z nowymi standardami społecznymi. Jestem też mężczyzną co wpływa źle na moją rodzinę gdzie kobiet jest zaledwie 33%. W takim razie powinienem siebie wyeliminować bo wpływam źle na społeczeństwo i szerze patologie. Lepiej ci teraz?

Nie wiem o co panu chodzi, wypisuje pan rzeczy które nie mają jakiegokolwiek sensu. Nigdzie nie napisałem że 'patologia jest wszędzie', przypisuje mi pan jakieś absurdalne treści, których nie wypowiedziałem. Ale nie obrażam się.

Życzę wszystkiego dobrego.

użytkownik usunięty
MisterTornister

To co pan piszę też zdaje się być dla mnie pozbawione sensu, ale też nie jest mi z tego powodu jakoś szczególnie źle. Większy nonsens ma ta cała rozmowa zapoczątkowana przeze mnie po odkopaniu jakiegoś komentarza sprzed dwóch miesięcy, za co serdecznie przepraszam, głupio mi teraz. Więc jeżeli pan raczy to bez zbędnych kłótni, prób przekonania drugiej osoby o słuszności własnego stanowiska oraz niejasnych odpowiedzi które tracą sens jeszcze w trakcie ich pisania, odrzućmy to wszystko w niepamięć i pójdziemy żyć dalej. Życzę miłego wieczoru, oraz nastającego dnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones