PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566036}

Rodzina Addamsów

The Addams Family
6,1 18 534
oceny
6,1 10 1 18534
5,4 8
ocen krytyków
Rodzina Addamsów
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów

Jak nie oglądam dubbingowanych aktorskich filmów, tak animacje zawsze wybieram z dubbingiem. Nasi dają radę lubię te polskie smaczki (wiem, że są też napisach, ale wtedy człowiek jednym uchem słyszy oryginał z innymi często żartami). My byliśmy z grupą widzów w różnym wieku, więc też dubbing był obowiązkowy. I ogólnie mówiąc bardzo nam się podobało. Myslę, że na luzie mozna zabrać i młodsze dzieciaki, a i staresze rodzeństwo nie będzie zawiedzione wyborem seansu. :) Animacja bardzo na plus! Stęskniłam się za tą rodzinką i cieszę się, że młodze pokolenie ma szanse ich poznac.

ocenił(a) film na 7
fleabag

szkoda że na FW nie jest podana polska obsada

MocnyVito

ano nie jest, ale mam wrażenie, że dubbingowych aktorów dodają później, bo jednak jak patrzę na jakieś stare tytuły to ta polska obsada jednak jest :) później bo później ale jest.

ocenił(a) film na 5
fleabag

Gwoli wyjaśnienia: w napisach smaczków jest o wiele mniej. Wynika to z tego, że napisy siłą rzeczy muszą być krótkie i zwięzłe, łatwoprzyswajalne (nie można w nich przemycać błędów językowych, słowotwórstwa itp.) i nie oddają właściwej ekspresji głosu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones