PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768001}

Ralph Demolka w internecie

Ralph Breaks the Internet
6,8 34 256
ocen
6,8 10 1 34256
6,4 26
ocen krytyków
Ralph Demolka w internecie
powrót do forum filmu Ralph Demolka w internecie

Dlaczego premiera w PL tak późno?!?! :( Liczyłam, że zobaczymy nowego Ralpha jeszcze w tym roku :(

nwisz

Mam nadzieję, że nie jest to ostateczny termin premiery i film będzie można zobaczyć wcześniej, Nie mogę się już doczekać spotkania naszych bohaterów z księżniczkami Disneya.

ocenił(a) film na 7
alibaba_4

Jeśli premiera w Polsce rzeczywiście wypadnie tak późno to obawiam się że frekwencja w kinach może być różna...

Zależnie od tego jakie będą recenzje + ile osób (w tym na pewno ja) nie będzie mogło się doczekać polskiej premiery i znajdzie film online po angielsku, a wiem że w dzisiejszych czasach wielu osobom kwestia braku dubbingu nie robi różnicy.

ocenił(a) film na 9
nwisz

Obstawiam, że grudzień to nie jest dobry miesiąc na filmy dla dzieci. Przed świętami rodzice nie mają czasu na seanse z dziećmi, po świętach jedynie mogło by być. Styczeń to taki neutralny miesiąc, gdzie już jest po świętach i sylwestrze. Poza tym, jak zauważysz, to taka jest od kilku lat tendencja, że filmy animowane, które na świecie miały premiery w październiku, czy listopadzie, u nas były na początku stycznia.

Shadow_5

to czego nie zrobią razem ze światową?

nwisz

Ojej, właśnie spojrzałam na datę :/ O filmie jest tak głośno, że miałam wrażenie, że już teraz wchodzi do kin. A odnośnie do tego co napisał Shadow_5, w styczniu zaczynają się ferie.

SylverKa

ano racja, Zwierzogród też wypuścili na ferie.

ocenił(a) film na 7
nwisz

Jeśli nie przeszkadza ci to że będzie po angielsku bądź z polskimi napisami to masz na to szansę ;)

nwisz

Może świat protestuje przeciw anty-demokratycznym działaniom neokomunistycznego rządu cebulandii ;]

ocenił(a) film na 6
Wilkolak_Autograf

pudło - polską premierę ustala polski dystrybutor; świat nie ma tu nic do rzeczy...

Darth__Envious

Zwracam pudło do nadawcy ;] Oj, mało wiesz o dzisiejszym świecie rządzonych i rządzących... a o sarkazmie to na pewno... :D

ocenił(a) film na 7
Wilkolak_Autograf

:p Mam nadzieję, że to jest główny powód i gdy już się uporają z rządem cebulandii, dadzą nam obejrzeć Ralpha w kinach w Polsce. Zdaje się jednak, że cebulandia ma bardzo silną pozycję, jeśli zajmuje im to tak długo.
Tak się wygłupiam bo właśnie przeczytałam całą dyskusję i mnie rozśmieszyłeś :P

Chantoria

To się cieszę ^^

ocenił(a) film na 7
nwisz

Polska premiera powinna być w święta Bożego Narodzenia.

ocenił(a) film na 7
nwisz

w internecie mozesz juz znalesc film, ale w wersji angielskiej oczywiscie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones