PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768001}

Ralph Demolka w internecie

Ralph Breaks the Internet
6,8 34 256
ocen
6,8 10 1 34256
6,4 26
ocen krytyków
Ralph Demolka w internecie
powrót do forum filmu Ralph Demolka w internecie

Motyw memów

ocenił(a) film na 7

Jak myślicie, czy w filmie pojawią się jakieś memy (bo w końcu to internet) albo postacie z memów?

ocenił(a) film na 7
mzelek_filmaniak

Ma się rozumieć!

ocenił(a) film na 7
mzelek_filmaniak

Zostań po napisach końcowych.

ocenił(a) film na 7
Fiflaq

Ok dzięki

mzelek_filmaniak

A to istnieje coś takiego jak postacie z memów? Chciwa baba z Radomia? Przecież na memach pojawiają się osoby z innych mediów (politycy, sportowcy, chytra baba z Radomia).

ProF_A_N_

> A to istnieje coś takiego jak postacie z memów?
Np. Pepe, Nyan Cat czy Pedobear.

Jest mnóstwo fikcyjnych postaci które nie były oparte na istniejących, prawdziwych lub fikcyjnych, postaciach.

macned

Wkradł sie błąd powyżej - Pierwsze wystąpienie słowa "fikcyjnych" miało dotyczyć tych postaci z memów. Trochę chaotyczne zdanie mi wyszło przez to.

W każdym razie ja mam wątpliwości co do wykorzystania takich memowych postaci ze wzgledu na niejasny status praw autorskich do wizerunków.

macned

Nie no z tym miśkiem to przegięcie.

ProF_A_N_

Nie twierdzę, że takie postaci się w filmie pojawiły, bo filmu jeszcze nie widziałem. Podałem tylko kilka przykładów postaci memicznych nie pochodzących z istniejących już utworów bądź wzorowanych na prawdziwych postaciach (jak przytoczona przez ciebie baba z Radomia).

Ale nie podejrzewam żeby Disney się odważył kiedykolwiek na użycie jego wizerunku :D W sumie postaci Pepe też nie, bo ta różnie była już w USA przez pewne środowiska kojarzona ze skrajnym nacjonalizmem.

macned

Ale w ogóle z tym miśkiem to przegięcie. Myślałem, że są jeszcze jakieś strefy tabu-takie jak nie kojarzenie pedofillii z czymś miłym.

ocenił(a) film na 10
mzelek_filmaniak

po napisach końcowych jest Frozen 2 :D

ocenił(a) film na 7
Skold

I never gonna i give you up ;D

ocenił(a) film na 10
mzelek_filmaniak

w Polsce ten żart przeszedł bez echa! nie tym razem!

Skold

Że CO?! Chyba się przejdę jeszcze raz do kina. Zostałam tylko do sceny w trakcie napisów (tej z gierką), nie miałam pojęcia, że będzie coś jeszcze.

ocenił(a) film na 8
snowdog

Proszę :) https://www.youtube.com/watch?v=ZVUrKVe6Em0

lew890

Dzięki :) Wkręcili mnie :(

ocenił(a) film na 8
mzelek_filmaniak

jest globgobgabgalab (jakkolwiek sie pisze tego nazwe) ale pod inna nazwa (:

mzelek_filmaniak

Rob Ross (29 X 1942 – 4 VII 1995) malarz, popularny na 9gag, chociażby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones