PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786123}

Promień

Radius
6,0 7 169
ocen
6,0 10 1 7169
Promień
powrót do forum filmu Promień

Recenzja

ocenił(a) film na 7

Gdy rozpoczynałem seans byłem nastawiony bardzo sceptycznie. Liczyłem na spokojny film, na typowego przedstawiciela telewizyjnej klasy średniej, rozpisanego na kilku mało znanych aktorów, którego sukcesem miało być sprawienie, iż nie zasnę w trakcie jego oglądania.
Jakże mile zostałem zaskoczony, gdy owa niskobudżetowa produkcja stopniowo wciągała mnie niczym wir wodny i trzymała mocno aż do przewrotnego finału historii, notabene finału jakiego nie mógłbym się spodziewać po równie niepozornej produkcji. Zapraszam do pełnej recenzji:
https://alienhive.pl/film-radius-2017/

ocenił(a) film na 7
Gediman

Końcówka filmu super, Twoja recenzja też - brawo.

ocenił(a) film na 7
adso41

Dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
Gediman

Świetny film, który oceniłem nawet gwiazdkę wyżej 8/10. Polecam!

ocenił(a) film na 7
Gediman

Zachęcony ocena na imdb włączyłem sobie ten film i całkiem dobry. Trochę kameralny ale pomyśl z polaczeniem głównych bohaterów fajny, plus twist pod koniec filmu. Czasami lubię oglądać takie niszowe sf.

Gediman

Wykonanie trochę średnie ale trzeba przyznać, że pomysł na historię bardzo oryginalny, dzięki czemu ocena filmu idzie w górę :)

ocenił(a) film na 8
Gediman

Właśnie obejrzałam. Jestem przyjemnie zdziwiona, bo oceny nie zachęcały. Ciekawy pomysł, fajna chemia między aktorami, zależało mi na bohaterach. Bez przegadania udało się zadać kilka zasadniczych pytań o tożsamość, pokazać złożoność ludzkich relacji i całą gamę uczuć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones