PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259945}

Prestiż

The Prestige
8,1 398 758
ocen
8,1 10 1 398758
7,5 42
oceny krytyków
Prestiż
powrót do forum filmu Prestiż

Cudowny film

ocenił(a) film na 10

To był najlepszy film jaki w życiu widziałam.Nie wiem dlaczego,ale cały czas byłam po stronie
Alfreda no i miałam rację. Teraz chcę przeczytać książkę ,bo wiem że nie będę żałowała.

ocenił(a) film na 5
Naknas61

ostro poszedłaś ,,,no przed seansem sugerowałem sie miedzy innymi twoją opinią,,i ...lipa...made in england i ich czary mary,,to napewno nie dla mnie,,chociaż wiem ze to produkcja made in usa,szkoda zachodu ,dla mnie to 4pkt i to tylko za naciagany koniec,.,niema i jest braciszek..ps}polecam kod nieśmiertelności







moore80

Naucz się pisać

ocenił(a) film na 5
GarvinSitho

pan dobra rada

moore80

Po prostu pisz bardziej czytelnie , bo za cholerę nie wiem co miałeś na myśli

ocenił(a) film na 5
GarvinSitho

A bo po filmiku były już 4ry browarki w du..e i tak trochę bez ładu i składu poszło.

moore80

No chyba , że tak.

GarvinSitho

Braciszek był od początku. Zawsze był przy Alfredzie...

ocenił(a) film na 10
moore80

No wiesz,każdy ma swoje gusta.Ja uwielbiam takie filmy i w ogóle filmy kostiumowe,więc mi bardzo się podobał ;))

ocenił(a) film na 9
Naknas61

Daję 10, ale dlatego, że nolan potrafi dobrze przedstawiać nawet proste fabuły. Z pewnością gdyby nakręcił to inny reżyser było by dużo słabiej dlatego moja ocena jest znacznie na wyrost.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Nie mam specjalnie wyszukanego gustu filmowego,ale jestem jeszcze młoda i można mi to wybaczyć.Mówię to,co myślę na temat danego filmu.Uważam że "Prestiż" jest świetnym filmem dla osób lubiących filmy o iluzjonistach ;))

ocenił(a) film na 10
Naknas61

No jasne. Ten film to moje TOP 10 (poza tym jeszcze 4 filmy Nolana!). Imho, Nolan is the best movie director in the world. Tylko te Batmany, ale cóż komercja zabije nawet najlepszego reżysera.

ocenił(a) film na 8
millow_1996

Trylogia Mrocznego Rycerza to jego najlepsze filmy w karierze... Ale masz rację, robi świetny klimat na ekranie:)

ocenił(a) film na 9
Naknas61

Z czym miałaś racje? 0_p

Alfred zabił żonę Roberta, ten chciał się zemścić, jednak nie udało się. To znow Alfred chciał się zrewanżować za stracone palce i popsuł trick... i tak to się ciągło

Jednak wszystko zaczęło się od Alfreda. Powinien się kajać przed Robertem, a nie jeszcze dowalać.

Oj pusta kobieto, zostaw książkę w spokoju, nie dla ciebie temat ;)

ocenił(a) film na 8
krisimovie

No przecież nie chciał jej zabić... Poza tym w sumie nie wiadomo czy to on, czy też jego brat:)

ocenił(a) film na 9
Ryloth

Jak nie wiadomo? To przez związane ręce się utopiła.

To że nie chciał to 1, 2 to że w żaden sposób się nie odkupił. Był chciwy (a raczej byli) i bezkompromisowi, no i bęc.

ocenił(a) film na 8
krisimovie

Który z nich był wtedy na scenie - o to chodzi

ocenił(a) film na 9
Ryloth

Eee, chyba dawno temu oglądałeś film ;p

Przecież obydwaj byli na scenie, mąż wązał nogi (tak jak zawsze) a ten Alfred ręce, jednak innym niż zwykle sposobem, a jego kompani mu odradzali te węzły, jednak on postąpił inaczej.

Ja bym zaj... ał takiego, a Ty?

ocenił(a) film na 9
krisimovie

Na pewno widziałeś ten film? Chodzi o to, że nie wiadomo czy na scenie był Alfred czy jego brat (Fred?).

ocenił(a) film na 9
vender_x

Bez znaczenia, jako 2 osoby byli jednością, mieli jedno życie, więc kwestia "kto był na scenie", nie ma znaczenia. Żaden z nich się nie wkupił

ocenił(a) film na 4
krisimovie

widzę, że nie jesteś w stanie tego ogarnąć.... vender_x good point!

ocenił(a) film na 9
Normalny_Kinomaniak

A ja widzę że hejter zabrał głos. Na szczęście polaczki mają słabych hejtów :)

ocenił(a) film na 9
vender_x

Wydaje mi się, że na scenie był wtedy ten od Olivii. Bo wydaje mi się, że "specem" od sztuczki ze złapanym pociskiem był ten od Sary, a wtedy, kiedy przebrany Angier do niego strzelał to się go zapytał, co to za węzeł no i usłyszał od niego odpowiedź, że nie wie, stąd wniosek, że na scenie był ten drugi, od Olivii właśnie, który w scenie ze strzelaniem był Fallonem. :) Aczkolwiek, jeśli coś mi się pogmatwało, to na pewno prawdą będzie to, że na scenie był ten, który stracił palce jako drugi, a nie chce mi się przypominać, który to.

ocenił(a) film na 9
Flowx33

Moim zdaniem za daleko posunięte rozumowanie. Przecież nie ma znacznia, który z braci został akurat zmuszony do odpowiedzenia Angierowi - obaj odpowiedzieli by tak samo, gdyż przecież rozmawiali ze sobą o tym wydarzeniu. Ja osobiście nie jestem w stanie znaleźć przesłanek wskazujących, kto z nich był na scenie.

ocenił(a) film na 8
Naknas61

Żeby był dobry film musi być dobry scenariusz plus dobre wykonanie plus świetny montaż i muzyka. Tu było to wszystko. Oglądałam z przyjemnością. Zaskakujące zwroty akcji. Wciągający.

ocenił(a) film na 10
Naknas61

W czym niby miałaś rację? W tym filmie nie było wygranych, oboje byli popaprani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones