PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723027}

Predator

The Predator
5,0 30 346
ocen
5,0 10 1 30346
5,5 16
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Już myślałem że ten "zabójca predatorów" to będzie......jak opadnie ten dym.....wyjdzie......Arnii!!!!!!!

ocenił(a) film na 3
kosciej_99

I to jeszcze w roli Terminatora z tekstem "I'm back" XD

kosciej_99

Same!!!

kosciej_99

Jeżeli Shane Black tak bardzo kocha lata 80, serię Predator itd. to powinien że na końcu zapowiedzieć powinien nie jakiegoś gównianego Iron Mana, tylko cross overs wszystkich bohaterów serii Predator - Arnold Schwarzenegger, Danny Glover, Adrian Brody i ten aktor co tutaj grał protagonistę którego imienia niepamiętam. To zakończenie rozyebao by wszystkin mózgi i poleciały by same 10 od fanów.

szmyrgiel

Chyba Tobie coś mózg "rozyebao".

szmyrgiel

"cross overs wszystkich bohaterów serii Predator"?!?!?! Może opisz mniej więcej, jak ta postać miałaby wyglądać? (Koorwa, ręce opadają, to mało <liśćnaotrzeźwienie>!!!)

szmyrgiel

Ja rozumiem Arnold i Glover ale czemu w jednym rzędzie stawiasz ich z Brodym ? Jego część Predatora to był "gniotowy klasyk".

kosciej_99

A najlepsze jest to, że taki był pierwotny zamysł XD:

https://geektyrant.com/news/the-original-ending-for-the-predator-would-have-brou ght-arnold-schwarzeneggers-dutch-back

szmyrgiel

Ale tu to miało być że oni we trójkę i spotykają Arniego, a moja wersja była że z tego "żelazka" wynurza się zabłocony (błoto z 87) Arnii :)

kosciej_99

Oj tam, blisko :)

ocenił(a) film na 7
szmyrgiel

mam nadzieję że Arnold mimo wszystko pojawi się w kolejnej części predatora, gdzie okaże się że ta specjalna broń jest skrojona właśnie pod niego a nie tego leszcza McKeena, i dojdzie do ostatecznej rozgrywki Schwarzenegger vs. Predator. tylko musieliby przysiąść i to dobrze wymyślić

7mari

Po ogromnej porażce finansowej i fali krytyki nie ma szans.

ocenił(a) film na 2
kosciej_99

Ja z jakiegoś powodu myślałem, że ze środka wyskoczy Facehugger i przylepi się randomowemu naukowcowi do twarzy. Zamiast tego dostałem zbroję, którą Tony Stark zrobił po pijaku.

ocenił(a) film na 3
Skaza

heh tez miałem taką nadzieję..

ocenił(a) film na 4
Skaza

Też oczekiwałem facehuggera:-)

ocenił(a) film na 6
Skaza

Również tak myślałem :)

ocenił(a) film na 5
Skaza

I ja tak myślałem. Tylko to by nie pomogło filmowi.

ocenił(a) film na 3
Skaza

Tak samo ja myślałam,to było dobre zakończenie które mogłoby choć trochę podratować ten film.

kosciej_99

A ja myślałem, że wyskoczy z tej kapsuły Ripley z "Obcego" O.o

ocenił(a) film na 1
kosciej_99

Najlepiej jakby wyskoczyla gola babka, moze wtedy by uratowalo ten film ;)

thccc

Dałbym Ci 10 gwiazdek. Gdzie te oceny komentarzy ? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones