PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823512}

Polowanie

The Hunt
5,9 18 746
ocen
5,9 10 1 18746
6,5 11
ocen krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Ocena na FW to jakiś żart, bawiłem się niemal tak samo dobrze jak na Polowaniu na Pannę Młoda. 1/3 filmu bez poznania bohatera głównego, dobra gra aktorska, w miarę oryginalny scenariusz i dobry plot twist na koniec (dyskusja w kuchni - złoto!).

Ogólnie zauważyłem, że horrory i komedie, jako dwa najbardziej zróżnicowane gatunki łączy jedno - nie licząc pojedynczych przypadków, gdy dany film można uważać za wybitny, niemal zawsze mają ocenę zaniżoną o 1-2 pkt. Sam zresztą mam tak, że jak chcę obejrzeć dobry film sensacyjny, kryminał, czy inny thriller, to zawsze szukam takiego powyżej '7'. Jednak gdy mam ochotę na horror lub komedię, to nawet spojrzę na coś poniżej 6.

ocenił(a) film na 7
Tek14

Film obśmiewa polityczną poprawność i dlatego jego ocena jest dołowana.

ocenił(a) film na 9
Tek14

Polecam nie sugerować się ogólną oceną filmów, bo oceny ogólne często są zakłamane, i często nie pokazują prawdziwego poziomu filmu. Np. ja sugeruję się tylko opisem filmów oraz ich tematyką i jestem zadowolony :)
Oczywiście każdy zrobi tak jak będzie chciał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones