PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833172}
3,4 61 477
ocen
3,4 10 1 61477
3,3 31
ocen krytyków
Polityka
powrót do forum filmu Polityka

Po obejrzeniu...

ocenił(a) film na 1

Po obejrzeniu tego dzieła nigdy nie głosowałem na PiS, ale teraz mam taki zamiar, nie wiem czy to było celem Pana Vegi, ale dziękuję ;)

ocenił(a) film na 1
therion16_2

Ja tak samo. Miałem nie iść na wybory ale dzięki Vedze pójdę i zagłosuję na PiS.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
miwa14

z misterstwa sprawiedliwości może piszą

ocenił(a) film na 1
miwa14

A was Biedronizm ? :D

ocenił(a) film na 5
billy1979

Zawsze p... koszałki opałki nie na temat?

ocenił(a) film na 1
miwa14

Jak nie na temat. Przecież tematem jest polityka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
wrudnicki0

Wyruchali nas już w 1992 r. Nie słyszeliście?

ocenił(a) film na 4
therion16_2

czy was pokręciło?

Agatonik

Myślę że to trolle internetowe, kolejny raz wykupione przez PiS. Mam przynajmniej taka nadzieję, bo inaczej nie umiem sobie wyobrazić jak można decydować o tym na kogo głosować na podstawie marnego filmu.

ocenił(a) film na 4
agatka360

Tez tak myślę. Nagle na Filmwebie pojawiło się mnóstwo kont, na których nie ma żadnych ocen.

Agatonik

Mimo, że na PiS ani na PO glosować nie będę to trochę rozumiem taką rekcję. Jeśli trwa prymitywna nagonka to część ludzi w reakcji obronnej działa jej na przekór. Osoby którym zarzucacie bycie trollami są Filmwebie od dnawa i mają oceny wielu filmów, tak więc teoria spiskowa legła w gruzach. :)

ocenił(a) film na 4
OlFunkyBastard

Nieprawda - są tacy i tacy. Sprawdź sobie.

Agatonik

Nie przeczę, że trolle istnieją ale tutaj zarzuty zostały postawione konkretnym osobom.

ocenił(a) film na 1
OlFunkyBastard

A widzisz trzeba trochę pomyśleć aby to wyczaić ale niektórym przychodzi to z trudem. Każdy ma prawo do swojego zdania na temat polityki ale trzeba być ślepym albo naiwnym aby nie widzieć tego, że film jest stronniczy. W dodatku premiera przed wyborami. Słaby film i słaba akcja w stylu totalnej opozycji.

billy1979

A telewizja państwowa nie jest stronnicza, przepraszam bardzo???

ocenił(a) film na 1
mkh63d

Chodziło ci chyba o TVN. Tak to prawda.

Senerate

TVP jest bardziej stronnicze od TVN

ocenił(a) film na 1
mkh63d

TVN, nie TVP.

ocenił(a) film na 1
mkh63d

Jak już to TVP zawsze popierał rządzących i głównie o nich gadał za rządów Platformy, PiSu (2005-2007), SLD itd.
Za to TVN działa zawsze z PO, no chyba że ktoś więcej płacił.

Senerate

Naprawdę sądzisz, że to kwestia tylko pieniędzy innym partiom kasy nie brakuje. Tu chodzi o to kto ma rację. Jak bardzo idealistycznie by to nie brzmiało.

ocenił(a) film na 1
mkh63d

TVN 24 i więcej treści XDDDDDDDDDDDDD

mkh63d

Pieniądz rządzi tym światem. Warto sobie to uświadomić.

ocenił(a) film na 1
mkh63d

Nie oglądaj TVN24! To jest fabryka lemingów. Oni myślą za was, a tak nie może być.

billy1979

A co mam oglądać? No chyba nie tvp info...

ocenił(a) film na 1
mkh63d

No to Republikę albo TV Trwam.

billy1979

Nie zgodzę się. Uważam, że chyba jednak tvn24 i Polsat news dostarczają najwięcej treści

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 1
agatka360

Pomyliły ci się fakty. Farmę trolli miał poseł Brejza ze swoim ojcem. Został zdemaskowany. A Brejza jest z Platformy Obywatelskiej, a nie z PiS.

billy1979

Chyba Tobie się coś pomyliło. Co, nie powiedzieli w TVP o tym, że to prezydent Brejza złożył zawiadomienie do prokuratury ? Sam na siebie złożył tak ? Pewnie TVP zapomniała też wspomnieć o tym, że podejrzane były wtedy i są związane z PiS a jedna z nich miała już wcześniej problemy z lewymi fakturami ? Założę się, że nie powiedzieli również tego, że CBA weszło do ratusza kilkadziesiąt godzin po ujawnieniu afery hejtowskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości mimo, że śledztwo toczy się od 2017. Jeszcze mam Ci więcej faktów przedstawić na temat tej "wiarygodnej" telewizji ? Żeby nie widzieć jak TVP manipuluje ludźmi to trzeba być zatwardziałym PiSiorem albo nie mieć kompletnie własnego rozumu. Pozdrawiam normalnych

ocenił(a) film na 7
agatka360

90% troli, konta utworzone po 4 wrzesnia 2019 r. Dodatkowo o czym on pisze "po obejrzeniu dziela nigdy nie głosowałem na PiS, ale (...)" takie zdanie mógł ułożyć tylko analfabeta czyli sympatyk 500+

ocenił(a) film na 1
Agatonik

Nie dyskutuje z kobietami, a zwłaszcza z kobietami bez gustu filmowego buziaczki :*

therion16_2

"Po obejrzeniu tego dzieła nigdy nie głosowałem na PiS"
A przed obejrzeniem głosowałeś? xD

ocenił(a) film na 1
PCFilmWeb24

xD ROTFL!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
RossyDP

Dziękuję, za określenie mojej osobowości po wypowiedzi która miała na zamiarze podkreślić problem filmu, który miał obrzydzać partię "rządzącą", a tak naprawdę pokazuję słabość reżysera i opozycji ;)

ocenił(a) film na 1
therion16_2

Na filmwebie od 21 listopada 2008 - pozdrawiam wszystkich którzy mówią że jestem trollem i mam konto od kilku dni :D

ocenił(a) film na 5
therion16_2

To faktycznie, długo się utrzymujesz na tym portalu jak na trolla.

ocenił(a) film na 10
therion16_2

jestem wyborcom pis i zawsze bende na nich glosowac

therion16_2

"Po obejrzeniu tego dzieła nigdy nie głosowałem na PiS, ale teraz mam taki zamiar [...]"

Czyli "na złość babci odmrożę sobie uszy", jakie to dojrzałe.

therion16_2

Nadal chcesz głosować?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones