PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803230}
6,6 7 896
ocen
6,6 10 1 7896
5,9 9
ocen krytyków
Pod ciemnymi gwiazdami
powrót do forum filmu Pod ciemnymi gwiazdami

Niegrzeczni 6/10

ocenił(a) film na 6

Za nim przejdę do ocenny filmów czy ta dziewczyna mogła by być tą morderczynią co grasuje na wyspie.Przyszło mi to głowy po ostatniejk
scenie szczególnie ostanie sceny jej sporzejnie .I też może po tym że oglądając ten film co raz miej lubiałem tą dziewczyną .Bardziej
do mnie przemawiał ten chłopak taki nie grożny łobus ale o dobrym sercu .Dziewczyna po przejsciach matka która trzyma ją pod kluczem
i chociaż chce córkę na dobrą drogę sprowadzić ale jakoś nie wierzy by się tu udało i chyba już córkę dawno skreśliła ,Dość to nie
zły dramat społeczny i szukania swego mniejsca buntowania przeciw temu co nas otacza Ogląda się to niezle .6/10

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

Film naprawdę dobry, ale jak już tutaj pisałem, to kto jest mordercą nie ma tak naprawdę znaczenia dla całego filmu. Chodzi o to jak ta dwójka się zachowuje samotnie i względem siebie - to jak oddziałują na siebie i na otaczające ich społeczeństwo. Każdy ich skreślił, ale po uwolnieniu Pascala i oczyszczeniu go nie zostało pokazane czy społeczeństwo dalej w nich wątpi, czy podkuliło ogony ? Tego mi brakowało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones