PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719889}

Player One

Ready Player One
7,0 91 774
oceny
7,0 10 1 91774
6,0 29
ocen krytyków
Player One
powrót do forum filmu Player One

Możliwe, że pod koniec filmu mój mój mózg już się wylogował, ale jak w końcu skończył się film? Czy ten "robak" został aktywowany? W ogóle nie spodziewałam się takiego połowicznego rozwiązania- blokady "rodzicielskiej" - wyłączania gry 2 razy w tygodniu. A może chodzi o powolny odwyk dla ludzkości i powolne unicestwianie wirtualnego świata? Na prawdę już nie byłam w stanie ogarnąć po tylu bajecznych rewelacjach... Wspaniałe efekty- świat z którego na prawdę nie chce się wychodzić...

ocenił(a) film na 4
CicheBaBum

Wszystkiego nie pamiętam, bo oglądałam już jakiś czas temu, ale wyszło tak, że ten 1-2 dni (też mogłam się walnąć) w tygodniu serwery będą wyłączone, by ludzie korzystali z życia i tego typu bzdety. Ot, sobie wrzucili na zakończenie denny moralizatorski element, ogólnie nie mogli tego spieprzyć bardziej i pozostaje pogratulować toku myślenia :D

Necto

Dzięki. Te 2 dni przerwy to takie "racjonalne" rozwiązanie. To mnie zaskoczyło. Spodziewałam się radykalnej odmiany. Ale pewnie powstać by musiał osobny film o życiu po wyjściu z gry. Twórcy dali do zrozumienia, że postępu nie da sie zatrzymać i technologie nas pochłoną. Dają przykład, aby rozsądnie z nich czerpać. Od początku grę z filmu porównywałam do Facebooka. Jestem niezcyfrowaną jednostką, starszego pokolenia. Cieszę sie z tego. Moje dzieci nie mają konta na FB, a ja też nie korzystam z niego. Uważam, że film jest mądry. Żyjąc w telefonie/ laptopie, angażując sie w życie wirtualne- zaniedbujemy to prawdziwe.

ocenił(a) film na 4
CicheBaBum

No nie wiem, ja tam nie lubię, gdy ktoś mi narzuca swoją wolę, bo wie lepiej. Każdy człowiek decyduje za siebie, więc jeśli chce spędzać cały dzień w grze, to ma prawo to robić. Dlatego też moim zdaniem zakończenie było denne i na siłę moralizatorskie. Każdy żyje jak chce, jeśli woli świat wirtualny, to droga wolna tak długo, jak utrzymuje się sam i nikogo nie krzywdzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones