PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844095}

Północ

Mi-deu-na-i-teu
5,9 839
ocen
5,9 10 1 839
Północ
powrót do forum filmu Północ

co my tu mamy:

- psychopatyczny morderca o ktorym zupelnie nic nie wiemy (poza tym ze bidulek nie ma rodzicow), zupelnie nie budzacy w zaden sposob grozy swoim zachowaniem czy fizjonomią

- wystawianie sie policji od pierwszego morderstwa - automatycznie w normalnym swiecie trafilby do kregu podejrzanych (jak zadzwonil po patrol w pierwszej scenie)

- radosne paradowanie pod kamera (niby w przebraniu ale z doskonale widoczna twarza a wiec to samo co wczesniej)

- kuriozalne pchanie sie na komisariat.

- pseudo dramatyczna bzdurna akcja gdy kazal policjantowi szukajacemu siostry wybierac pomiedzy nia a gluchoniema bohaterka.

itp.itd..

miko1980

Racja - jak na koreański thriller to o dziwo sporo bzdur zwłaszcza na komisariacie i pod koniec w centrum miasta.
Ale z jednym pomyliłeś się - poszukający siostry nie był policjantem...

ocenił(a) film na 4
pawelk1504

No właśnie nie byłem pewien, pamiętam że była scena na początku gdy siedział z kolegą w czymś co wyglądało na radiowóz..

miko1980

Tak samo pomyślałem, ale był jednak ochroniarzem.
Tak, czy siak dla mnie ten thriller, to duże rozczarowanie...

ocenił(a) film na 4
pawelk1504

Pełna zgoda :)

ocenił(a) film na 6
miko1980

Ogólnie trzymał w napięciu ale to zachowanie Policji jest masakryczne, wychodzą sobie z komisariatu zostawiając "świadków" , osoba z nożem na ulicy i wszyscy filmują a nikt nie działa, nawet nie wzywa Policji, jacyś szeregowi oddają laskę kolesiowi bez wyjaśnień, z drugiej strony film pokazuje jednak osobę niedosłyszącą i jakie z tym są problemy w porozumieniu się plus dzisiejsza znieczulica plus zapatrzenie w telefony i chyba o to bardziej chodziło twórcom. Rozmawiałem z koleżanką znającą koreański która czytała o tym filmie na koreańskich stronach i tam stawia się na problem właśnie komunikacji z osobami niedosłyszącymi i znieczulicę.

ocenił(a) film na 5
adammen

A to, że główna bohaterka, niemowa,która policji ani be ani me pod koniec filmu strzela monolog do mordercy o tym, żeby nie zabijał, bo chce mieć dzieci - toć to komedia jakich mało

ocenił(a) film na 3
Aniuko

Racja : D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones