PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723477}
6,4 17 992
oceny
6,4 10 1 17992
5,5 17
ocen krytyków
Obce niebo
powrót do forum filmu Obce niebo

Jest już trochę fotosów - macie jakieś pomysły jak mógłby wyglądać plakat?
Mnie strasznie ciekawi, czy pójdą w mrok, czy smutek, czy przeciwnie coś radosnego.

annaKoteczek

Na facebooku są już zdjęcia z sesji do plakatu, sa co prawda czarnobiałe, ale jednak wesołe ;)

annaKoteczek

To dla mnie zaskoczenie , bo spodziewałam się, że będzie bliższy trailerowy po pierwszych zdjęciach - budujący napięcie.

annaKoteczek

W tamtym tygodniu w końcu pokazali plakat. Tak myślałam, że będzie na nim pokazana idylla i duuuużo przestrzeni. Moim zdaniem bardzo dobry plakat - jest rodzina, jest niebo, jest też szczypta smutku ( Agnieszka Grochowska). Plakat 4,5/5 :)

salenta

Idylla? To popatrz, jak został tytuł napisany, albo jak patrzy się w stronę ludzi Grochowska - to nie jest idylla, tylko tak ma wyglądać na pierwszy rzut oka. Jak widać, efekt jest.

Pawko85

Bardzo niepokojący jest ten plakat. Wydaje mi się, że klimatem bardzo wpisuje się historię filmu.

salenta

Nie powiedziałbym, że idylla, u mnie raczej wzbudza taki niepokój, włąśnie przez tę przestrzeń między innymi. A napis kojarzy mi się z tytułami na okładkach skandynawskich kryminałów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones