PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723477}
6,4 17 992
oceny
6,4 10 1 17992
5,5 17
ocen krytyków
Obce niebo
powrót do forum filmu Obce niebo

Zapowiada się niezły dramat. Jak myślicie ma szanse w Gdyni?

meery_luu

Ma szanse na pewno w kinach :) tematyka emigracyjna, zapowiada się intrygująco. Ja się wybieram

arabipak1

Mam nadzieję, że dostrzegą go w Gdyni, ale z nimi nigdy nie wiadomo :)

ocenił(a) film na 4
fortysiek

straszna słabizna, nieźle zagrany, ale jest to koprodukcja tvn-u i niestety to właśnie przeważa. Takie 'trudne sprawy' tylko sprawniej nakręcone

Mate

Gdzie oglądałeś?

Grochowska i Topa wybierają zazwyczaj dobre role, więc ufam, że Obce niebo też okaże się dobre. :)

ocenił(a) film na 4
meery_luu

w czechowicach-dz. na konferencji kin studyjnych. Ich role niestety też takie sobie, ale to pewnie wina scenariusza

Mate

Ja mogę oceniać tylko po zwiastunie, ale Agnieszka Grochowska na pewno nie zagrała źle. Słyszałam, że przygotowywała się do tej roli 2 lata.... Nie sądzę, więc żeby było tak źle ;/ Ale nigdy się nie dogodzi wszystkim... Do kina na pewno się wybiorę, bo tematyka filmu bardzo mocna i aktorzy świetni.

arabipak1

Topa i Grochowska stawiają na trudniejsze role i to mnie cieszy, że potrafią odsiać ziarno od plew. Myślę, że film ma bardzo duży potencjał. Fajnie, że do filmu zostali zaangażowani aktorzy zagraniczni, a nie polscy udający szwedów - to byłoby słabe. Historia jest ciekawa, dobre role aktorskie, obsada też odważna - moim zdaniem jeden z lepszych filmów na tym festiwalu.

arabipak1

Moim zdaniem ma ogromny potencjał i jestem przekonany, że zgarnie statuetkę. Historie ludzi sprzedają się zawsze najlepiej - mam nadzieję, że i tym razem tak będzie. Gdynia to moim zdaniem jeden z najlepszych festiwali i przegląd najlepszych polskich realizacji więc tym bardziejn się cieszę, ze Obce niebo tam się pojawi. Topa swoimi rolami mnie jeszcze nie rozczarował, tak samo Grochowska więc czekam z niecierpliwością na werdykt.

ocenił(a) film na 9
meery_luu

Przed chwilą w Gdyni zakonczyła się projekcja. Bardzo mocny, przejmujący. swietnie zagrany
na razie najlepszy ze wszystkich jakie widzialam

ocenił(a) film na 9
lillabez

jakie widzialam na festiwalu w Gdyni w tym roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones