PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736150}

Nowe oblicze Greya

Fifty Shades Freed
5,4 47 767
ocen
5,4 10 1 47767
2,2 6
ocen krytyków
Nowe oblicze Greya
powrót do forum filmu Nowe oblicze Greya

Na film trafiłem trochę przypadkiem, w multikinie ok. 20:00 na wszystkich 10 salach puścili ten film więc wstąpiliśmy z restauracji na salę kinową.
Oglądałem pierwszą część i szału nie było ale dało się to obejrzeć co trudno powiedzieć o części trzeciej.
Pomijam kwestię czy ktoś jest fanem tej literatury i tematyki ale chcąc ocenić artystyczną część filmu to jest to DRAMAT!
Czułem się jakbym oglądał serial typu "dziwne sprawy"; "szpital" itp. poziom scenariusza mnie po prostu przygniótł, gra aktorska drętwa jak pień i montaż na poziomie dna.
Szkoda tylko, że jesteśmy tak napastowani taką kinematografią w tak nachalny sposób. Niby człowiek ma wybór a tu proszę - piątkowy wieczór z przymusowym Greyem...

QQBIK

Film był do bólu schematyczny, nie starał się ani przez chwile by czymś zaskoczyć widza.

ocenił(a) film na 7
QQBIK

Wiesz czemu Ci się nie podobało?
Bo jak wcześniej ktoś napisał: w pierwszej części było dużo więcej seksu.
Trzecia część Cię poprostu zanudziła, bo jak typowy facet z uwagą patrzysz tylko na ruch*anko.

okruszka

rzeczywiście, w filmie który powinien być oparty na dzikim seksie, jest za mało seksu. Gdzie tu logika?

ocenił(a) film na 8
QQBIK

Hahha dobre...na 3 części jakiegokolwiek filmu znaleźć się przez przypadek...i jeszcze ten tekst,że żaden film nie leciał poza Greyem...wymówka przedszkolaka :P

ocenił(a) film na 2
QQBIK

Zrobiłam przerwę w połowie, do której ledwo dotarłam, żeby zerknąć, co tam piszą na filmwebie, bo takiego nagromadzenia bzdur, braku konsekwencji i oderwania od rzeczywistości w życiu nie widziałam. Dobrze napisał autor posta, ze film ma więcej wspólnego z tymi durnymi pseudoserialami na tvnie niż z filmem fabularnym. Tragedia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones