PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860791}
6,1 15 153
oceny
6,1 10 1 15153
Nie słuchaj ich
powrót do forum filmu Nie słuchaj ich

Ciekawostka

ocenił(a) film na 6

Po napisach końcowych jest dodatkowa scena.

pirat82

z której nic nie wynika. specjalnie zobaczyłam na pasku czy jest coś jeszcze. i nie wiem ock z tą sceną ;-;

ocenił(a) film na 6
salvanviuour

Ja w takich przypadkach zawsze wnioskuję że będzie druga część, ale to tylko moje odczucie.

pirat82

też mi się wydaje, że będzie druga część.

ocenił(a) film na 4
maksiu5

Oby nie

ocenił(a) film na 5
salvanviuour

Z tej miało wynikać - przynajmniej dla mnie - że duch wniknął w starszego pana i że nie został pokonany.

Slayer

właśnie nie widziałam żadnych przesłanek, które mogłyby powiedzieć, że coś w niego się stało; brak jakichś "dymków" albo np "tego spojrzenia" czy coś. nie rozumiem tej końcówki do dzisiaj. :D

ocenił(a) film na 5
salvanviuour

A koniec starszy pan rozmawiał z córką, że dostał telefon od księdza, chodziło o egzorcyzmy. Jego córka stwierdziła, że potrzebuję co najmniej tydzień wolnego, zanim się dołączy do jakiejkolwiek kolejnej sprawy.
Scena po napisach to ewidentne nawiązanie do tej rozmowy.

maskaradia

rozumiem, że nawiązanie do rozmowy, ale nie rozumiem, skąd przypuyszczenia, ze mógł ktokolwiek zostać opętany.

ocenił(a) film na 7
salvanviuour

Jakaś nadinterpretacja przedmówcy, ewidentnie było to nawiązanie do historii o egzorcyście z filmu. Pewnie sobie przygotowali grunt pod drugą część w razie gdyby film się zwrócił. Nic nietypowego.

SC10n

chodzi mi bardziej o moment że ta baba gapi sie na tego ojca swojego i nie wiem jak interpretować to spojrzenie. pewnie właśnie coś typu "jesteś nienormalny ze chcesz to zrobić", tym bardziej że wciska spację w jakimś na pozór losowym momencie, ale scenarzysta chyba chce zasugerować, że ta scena coś znaczy. i nie wiem po prostu xd

ocenił(a) film na 8
pirat82

Moim zdaniem ta scena ma nas przygotować na następną część, gdzie znowu zobaczymy duo tatusia z córeczką w akcji.

pirat82

A ja uważam, że młoda grzebiąc w laptopie ojca znalazła film z egzorcyzmów swojej zmarłej matki. I to by zamykało temat.

qwerty1122334455ist

Widziales ten film wgl? Jej matka zabiła się w jakiś dziwny sposób ale dlaczego to nie wiadomo, pewnie coś w stylu żony Daniela(czyt. "Ktoś" jej pomógł) dodatkowo kamera którą nagrywano egzorcyzm sugeruje na czasy współczesne, dziadek wygląda na około 60lat,a wizję jego żony na około 20pare, wtedy raczej takich nie mieli, więc jasne jest że scena po napisach pokazuje film z egzorcyzmu znajomego księdza, pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
pirat82

Dz , fakt wygląda na 2 część , oby lepsza od 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones