PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 192 982
oceny
7,4 10 1 192982
5,5 53
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

Pewnie są tacy, którzy są ciekawi tego jak losy Ally potoczyłyby się gdyby film miał mieć kontynuację. W zasadzie historia kończy się w takim momencie, że mnie zzerala ciekawość dlatego sam zacząłem tworzyć dalsze jej losy.
Poczatkowo Ally mierzy się z tragedią jaka ją spotkała po nagłym odejsciu Jacka. Wystep z końca filmu był podczas koncertu ku pamięci Jacka. Rez pogania ją w sprawie trasy, tłumaczy, że to jest jej moment, że zarobi bardzo dużo, zainteresowanie jest ogromne. Ally podejmuje decyzję by koncerty odwołać. W wyniku kłótni Rez zostaje zwolniony. Ally wraca do miejsc gdzie spotkała Jacka, szuka inspiracji, probuje oswoić z tym, że go już nie ma. W Arizonie spotyka Bobbyego, okazuje się, że zaczął działać jako łowca talentów dla duzej wytwórni. W trakcie rozmowy Ally wyznaje Bobbyemu, że zakonczyla współprace z Rezem i proponuje mu, żeby został jej menadżerem. Bobby poczatkowo nie chce tego robić, nie chce być w cieniu brata ale w końcu stwierdza, że za życia był nie tylko w cieniu ale i musiał nianczyc Jacka. Teraz sytuacja wygląda inaczej. Oboje godzą się nawiązać współpracę. Ally postanawia skontaktować się z zespołem Jacksona, który jak się okazuje zaczął działać bez niego.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Napewno istotne jest tez to ze pod koniec filmu Ally wrocila do swojego naturalnego koloru wlosow, co napewno symbolizowac moze to z chce prowadzic salsze losy swojej kariery po swojemu z muzyka jaka sama sobie w 100% wybiera.

John_Nazario

I w tym momencie się okazuje że Ally ma dziecko (swoje i Jacksona) i urodziła jej się dziewczynka.Nadaje jej imię np:Angelika. Ally rzuca pracę i zaczyna zajmować się dzieckiem. Okazuje się że Angelika jest bardzo podobna do Jacksona nie tylko z charakteru Ale też o z urody Ally jednak wie że jeśli Angelika jest tak podobna do Jacksona to jest możliwość że będą z nią problemy.Ally jednak boi się że jej córka może się stać alkocholiczką.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Fajna wizja, podoba mi się ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones