PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832178}

Naprzód

Onward
7,3 34 764
oceny
7,3 10 1 34764
6,9 31
ocen krytyków
Naprzód
powrót do forum filmu Naprzód

Nie wiem, czy to brak magii... czy chemii, ale ta historyjka wcale mnie nie wciągnęła, a Pixara od lat uwielbiam. Szkoda, bo zaczynałem oglądać ten film z b. dobrym nastawieniem i chyba ze zbyt wysokimi oczekiwaniami...

ocenił(a) film na 3
jwzp

a myślałem że nie załapałem filmu ze swojej winy. Wiadomo trzeba mieć dzień na film, ale to najgorszy film Pixar. Sztampa aż oczy szczypią, i słodka aż zęby łupią od lukru.
Fajny temat ten świat przedstawiony, można by świetnie rozwinąć i polecieć z niesamowitą historią, a tu nic no nowego. Cały film po 5 minutach już nie opowiada kompletnie nic, setki takich historyjek już było wsadzonych w różna środowiska. Gagi oklepane, postacie szablonowe, nuda , wtórność , historia nie wciąga, każda minuta akcji nie zaskakuje a wręcz przeciwnie - oglądasz i myślisz a to teraz dorzucili pościg, a to teraz wrzucili taki oklepany wątek. I tak zlepiony film. Kompletnie bez pomysłu oprócz świetnego świta w którym to się dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones