PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816979}

Na noże

Knives Out
7,7 172 148
ocen
7,7 10 1 172148
7,7 56
ocen krytyków
Na noże
powrót do forum filmu Na noże

Co do aktorów jedynie Daniel Craig zagrał bardzo dobrze w roli detektywa, Ana de Armas też w sumie nie najgorzej ale cała reszta jak dla mnie bez większego wyrazu ani mojej sympatii...
Co do samego filmu nic wielkiego w nim nie widzę bo już gdzieś w połowie filmu można się zorientować że to mniej więcej tak się skończy, naprawdę nie widzę tu nic szczególnego....
Reżyser na siłę próbował trochę zamotać ale jak dla mnie mocno średni mu to wyszło, film długimi fragmentami mocno nudny i przewidywalny pozbawiony większego klimatu ( jedyny klimat to ta posiadłość ale to wszystko )
Ostatnimi czasy im film głośniejszy tym słabszy i tu niestety to się potwierdza bo jak dla mnie zmarnowany czas historia którą można opowiedzieć w 45min tutaj wydłużona do ponad 2h, oczywiście znajdą się osoby którym ten film przypadnie do gust ale ja tu nie widzę nic szczególnego wartego większej uwagi.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones