PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 48 986
ocen
4,4 10 1 48986
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Szczerze, to im więcej obejrzałam i przeczytałam na temat tego filmu, tym bardziej chcę go obejrzeć. Na początku sama byłam zdziwiona, że następuje kontynuacja Kogla Mogla, ale zaczęło mnie to cieszyć, może dlatego, że jest to w pewien sposób zwrot narracji w kierunku innej estetyki, a nie silenie na kolejny film, w którym pokazywane są ekskluzywne wnętrza domów bohaterów, gdzie każdy z nich jest wielkomiejskim prawnikiem albo biznesmenem. Tutaj wracamy do tzw. zwykłych ludzi i do ich problemów. Postać Ewy Kasprzyk jest ekstrawagancka i daje świeżość, ale to wypełnia moim zdaniem pewne luki. Trzymam kciuki za premierę, być może dzięki temu filmowi producenci przyjrzą się produkcjom sprzed lat i dostrzegą różnice pomiędzy nimi, a wspomnianymi przeze mnie wyżej bogackimi chwytami.

mia__so

Ja myślę ,że słabą stroną filmu może być ta stara obleśna Marlena i wnuk idiota .

ocenił(a) film na 7
mia__so

Kasprzyk nikt nie pobije, no po prostu nikt. To zabawne, ale pewnie każdy ma wrażenie, że ona może zagrać tam samą siebie, czyli wyzwoloną kobietę w średnim wieku, która za nic ma to co gadają. Dla tych scen na pewno będzie warto to obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 1
mia__so

Niestety, jest to film, "kolejny film, w którym pokazywane są ekskluzywne wnętrza domów bohaterów". Raczej trudno nazwać zwykłym mieszkaniem apartament Wolańskich czy dom Piotrusia, a właściwie jego żony.

alligra

Mieszkanie Wolańskich (w środku) to jest akurat zwykłe mieszkanie, w którym nie ma meblościanki, tylko stoją meble prosto z katalogu ikei. Przecież w Polsce mieszka tak setki tysięcy osób, nie tylko tych super bogatych, a Wolańscy w filmie to raczej są bogaci, prawda? Dlaczego mieliby mieszkać w "zwykłym mieszkaniu"? To że wita ich codziennie recepcjonistka to też wcale nie jest w Polsce takie unikatowe i egzotyczne. Jeszcze rozumiem ten zarzut jakby w środku to mieszkanie było oszklone i minimalistyczne, dopracowane w każdym calu. A nie jak pokój Agnieszki, który wygląda jak pokój który wynajmuje student jako stancję. Bez przesady...

ocenił(a) film na 1
mia__so

Byłem widziałem i naprawdę nie warto, film beznadziejny i nie wiem po co go zrobili. Nic śmiesznego , żenada.

ocenił(a) film na 1
mariogoha

Podzielam opinię, normalnie gniot.

ocenił(a) film na 1
mariogoha

zgadzam się w stu %

mia__so

Mam wrażenie, że forum zaatakowali dystrybutor i producenci...

prosia_cek

Pod Diablo jest to samo. Chyba nowa forma próby przyciągania ludzi do kina, żałosne mocno.

ocenił(a) film na 1
mefik2

Pr nie nadąża, ale się stara. Najbardziej śmieszy, że oni myślą, że tego nie widać. Odkopali swoje stare konta sprzed lat i jadą... Ciekawe ile tak wytrzymają, bo coś ocena nie rośnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones