PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593534}

Misiek w Nowym Jorku

Norm of the North
4,9 5 449
ocen
4,9 10 1 5449
Misiek w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Misiek w Nowym Jorku

Poszedłem z dwoma córkami na ten film i pierwszy raz zdarzyło mi się zasnąć w kinie. Obudziła mnie córa tylko dlatego żeby zapytać która godzina bo już się jej strasznie nudzi. W tym filmie nic się nie dzieje. Absolutnie nic. Jedyne co może śmieszyć dzieci to chyba te pierdzące lemingi ale chyba to za mało ;)

mac80

Pierdzące lemingi powiadasz... To dziwne że twoje aluzje polityczne nie znalazły odzewu wśród wyborców PO.

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

bum bum tss...

Bum cyk cyk i rata rata

Nie ma to jak los pirata

Kto na drodze raz mu stanie

Z tego kasza na śniadanie



Kiedy pirat się obudzi

Myje ząbki, rączki, buzię

Z mlekiem pije szybką kawę

I wyrusza na wyprawę



REF:

Bum cyk cyk i rata rata

Nie ma to jak los pirata

Kto na drodze raz mu stanie

Z tego kasza na śniadanie



Na wyprawie tysiąc zdarzeń

Sztormy, bitwy, abordaże

Salwy z armat, pojedynki

Wory złota, łupów skrzynki



REF:

Bum cyk cyk i rata rata

Nie ma to jak los pirata

Kto na drodze raz mu stanie

Z tego kasza na śniadanie



Wtem przygoda pryska sama

Gdy nad nosem staje mama

Piratowi palcem grozi

Znów łazienka cała w wodzie

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

ty się dobrze czujesz facet?

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

To chyba najbardziej żałosny sposób tuż po łańcuszkach i bobach na zmarnowanie komuś czasu powiadomieniem

Jakie łańcuszki, jakie boby? O czym ty człowieku bredzisz? Dobrze się czujesz? Jesteś z KODu? Tobie naprawdę trzeba bum po głowie, po tyłku również.

Bum!
Wesołe miasteczko
zdmuchnięte przez noc
klatki schodowe, trzecie niebo
niewysłowione Twoje imię
na dnie, nieznośne pragnienie

kodomici mniejsi, kodomici więksi
wołają mnie, ciągle wołają mnie
Bum! Bum!

W dalekim zakątku lata
ostatni przyjazny dom
ubogi duchem
kwadraty, trójkąty i linie

kodomici mniejsi, kodomici więksi
wołają mnie, ciągle wołają mnie

Drogi do nikąd i drogi Tam
wiara nadzieja i miłość
słońce na oko i kwiaty na nos
Dobra Nowina

kodomici mniejsi, kodomici więksi
wołają mnie, ciągle wołają mnie
Bum! Bum!
kodomici mniejsi, kodomici więksi
kodomici mniejsi, kodomici więksi
wołają mnie, ciągle wołają mnie
wołają mnie, ciągle wołają mnie

ALE JA ICH NIE POSŁUCHAM, BO BOJĘ SIĘ. TO ZGUBNI SEKCIARZE

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

. . . no dobra tera na spokojnie . . .

czemu wklejasz piosenki?

. . no dobra tera na spokojnie . . .

czemu wtryniłeś się w rozmowę?
Tylko bez bumów i bobów (cokolwiek to jest?)

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

kurcze...

bum bum tss... jest to wyraz dźwiękonaśladowczy oznaczający te sarkastyczne werble używane w czasie standupów
https://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU
chciałem przez to zaznaczyć że twój suchar w sprawie tych lemingów z PO był bardzo wyborny.

A jak ty to odebrałeś!? Chciałbym wiedzieć bo ja przez cały czas piszę do ciebie spokojnie a ty popatrz co robisz!

Co Ty piszesz? Ja piszę niespokojnie!!! Ja już się przyzwyczaiłem, że jak wchodzę na politykę, to mnie ostro atakują.
Pod filmem ,,Synu, synu, cóżeś ty uczynił?" ludzie twierdzili, że widzą na plakacie twarz ... Donalda Tuska. Coś w tym jest. Sam zobacz:
https://www.filmweb.pl/film/Synu%2C+synu%2C+c%C3%B3%C5%BCe%C5%9B+ty+uczyni%C5%82 -2009-496057
Ja tylko skomentowałem, że taka fraza kojarzy mi się z:
FILIUS SALAX QUOT MULIERUM DIFUTUISTI
Niestety, wyzywali mnie od ,,PISiorów parchatych". Ale przecież ja nie chciałem nikogo urazić.
Tutaj natomiast odniosłem się do stwierdzenia o lemingach. Facet nie odpisał ale Ty odpisałeś. Nie uznałem to za żaden atak na mnie. Chciałem tylko powiedzieć, że ,,bum" ma duże zastosowanie, nawet w piosenkach. Ty się zdenerwowałeś, nawet nie wiem dlaczego? Dopiero wtedy chamsko Ci coś odpisałem.

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

Facet ja się ciebie zaczynam bać, odejdź!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

MIAŁEM SIĘ NIE ODZYWAĆ, ALE STAŁO SIĘ COŚ NIEZWYKŁEGO. STAŁEM SIĘ ZNANY:
https://drive.google.com/file/d/18gqX9Nz9Xuy8CqLGQuucdoV45ff5Hlqh/view
sZYBKO TO JAKOŚ PRZYSZŁO, TA SŁAWA

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

Dzięki ci jeszcze raz za uszczerbek na życiu, tak samo jak dziękuje tej k***ie co mnie zaczepiła w parku i poszczuła policją jak i sebie który mnie napadł na ulicy i nikt nie zauwarzył. Jesteś żałosny...

...

Tylko tyle... nie zamierzam obrażać twoich rodziców bo ich nie znam jak i nie życzyć ci niczego złego bo każdy zasługuje na drugą szansę.
Ogromnie nie chce mi się nazywać ciebie hipokrytą, ale tylko SPÓJRZ DO CHOLERY CO PISZESZ! Wklejasz tutaj jakieś spamy, shitposty, copypasy (mam nadzieje że kojarzysz któreś z tych terminów. Jak nie to oznaczają tylko niepotrzebne i zbędne wiadomości które mają za zadanie zawrócić głowę odbiorcy) czy jak tam internet je zwie i nie podajesz konkretnego powodu.
Wracając do mojej pierwszej odpowiedzi, odebrałeś to jako ostry atak... TAK!? Przecież ci k***a wytłumaczyłem że spodobał mi się suchar i chciałem go jakoś zaznaczyć, a ty przez swoją niewiedzę wzbudziłeś tę niepotrzebną gatkę, która nie daje mi spać kiedy nie mam o czym myśleć.
Zaś co do bania się ciebie, to była ironia. Ja się na baniu znam bo byłem kozłem ofiarnym w gimnazjum, (i w sumie wciąż jestem, ale sytuacja polepszyła się o jakieś 80%) ale czasem i gościa który wyczynia głupoty nie będące na porządku dziennym można się odrobinę bać, choć wiadomo że jest się wtedy praktycznie bezpiecznym.

Ehh... jest 2 w nocy a ja piszę niepotrzebny wpis zamiast o tym zapomnieć. Spokojnie, ja znam siebie dobrze, wiem że marnuje sobie życie przy kompie oraz rozdrażnia i niepokoi mnie nawet najmniejsza ryska na paśmie mojego życia... Chyba mam OCD.. .. ..

. . . . . . . . .

użytkownik usunięty

A jeszcze jedno, a propo tych BOBów, jest to plaga spamu na youtube:

☻/ To jest Bob. Skopiuj go i wklej by objął cały YouTube.
/▌
/\

Retro, czy to ty na mnie doniosłeś i dlatego mnie na miesiąc zawiesili?

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

Szczerze to nie pamiętam bo mam ważniejsze sprawy na głowie. Chociaż nie musiałem to być koniecznie ja bo z pewnością nie usunąłem ci jednego wpisu. Nie zamierzam też wracać do wątków z przed miesiąca bo przypominanie mi o nich jest bardziej denerwujące niż powód dla którego powstała ta bezsensowna kłótnia. Proponuje już zamknąć sprawę i odejść w pokoju.

mac80

ponoć te lemingi będąc w jednym budynku sikały do akwarium przez 30 sekund

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones