PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468090}

Miasto życia

City of Life
6,9 131
ocen
6,9 10 1 131

Miasto życia
powrót do forum filmu Miasto życia

typowe dla Dubaju sytuacje, zachowania. Nie wiem, czy ktos, kto tu nie mieszkal wychwyci pewne niuanse.. moze, choc pewnie nie wszystkie, ale mysle, ze warto zobaczyc.

ocenił(a) film na 7
smetan

Zaciekawiła mnie Twoja rekomendacja, nie wiesz, gdzie mozna dostać ten film? Bo jakos nigdzie nie mogę znaleść...:/

janeth

Też bym się chciała dowiedzieć czegoś na temat tego filmu, ale w Polsce chyba nie jest on dostępny... :(

ocenił(a) film na 7
Margaret Tudor

Na cinemaxie niedługo będzie grany..

ocenił(a) film na 7
smetan

Obejrzałam - film całkiem dobry, nie przesłodzone zakończenie, bohaterowie troszkę zbyt jednowymiarowi jak dla mnie, dałoby się z 2 godzinnego filmu wycisnąc troszke więcej, ale jak na debiut to bardzo pozytywnie :)
Fabuła fabułą, ale zgadzam się z autorem tematu, głównym atutem tego filmu jest pokazanie klimatu miasta - ogladając go, czułam sie troszkę, jakbym "oddychała" Dubajem (choć jeszcze tam nie byłam). Uwielbiam filmy, które pokazują atmosferę miasta, podglądają zwyczaje mieszkańców, ulice - co tu jest szczególnie ciekawe, ponieważ mamy do czynienia z kulturą islamską, ale w najbogatszym i chyba najszybciej rozwijającym się i najbardziej miedzynarodowym arabskim mieście. Czekam na dalsze filmy A. Mustafy :)

janeth

janeth, a gdzie widziałaś ten film ?

ocenił(a) film na 7
G8kejn

Bezczelnie ściągnęłam z netu ;)

ocenił(a) film na 8
janeth

dzisiaj na cinemax

janeth

Sam walor artystyczny, jest bardzo dobry. Zdjęcia są ciekawe, a montaż prawidłowy i czytelny. Mi jednak, taki obraz Dubaju nie bardzo się podoba. Myślę, że religijni ludzie są w stanie, pokazać więcej pięknego oraz mądrego życia, niż obraz rozpusty i przestępstw. Zjednoczone Emiraty Arabskie są bogatym państwem, ale to nie oznacza, że Prawa Islamu, mają nie dotyczyć, mieszkających w nim Muzułmanów. Podobnie zresztą rzecz ma się w ujęciu, do całego świata arabskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones