PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772194}

Mięso

Grave
5,8 21 699
ocen
5,8 10 1 21699
7,0 38
ocen krytyków
Mięso
powrót do forum filmu Mięso

za genialną rolę! Film inny nić inne! Brawo za pomysł, bo dawno czegoś podobnego nie oglądałem! Ciekawy pod każdym względem, a młodziutka (10 lat młodsza ode mnie rany!) Garance, po prostu wymiata! Film zrazem obrzydliwy jak i trzymający w napięciu, tajemniczy i nieprzewidywalny, po prostu coś niesamowitego. Coś słabi są ludzi w USA, którzy ponoć podczas premiery mdleli i wzywali karetki do kina. Bez przesady znowu, gorsze rzeczy się oglądało, trylogia August Underground, wszystkie części Królika doświadczalnego, czy trylogię Lucyfera Valentine'a, także taki Raw, to leciuteńki filmik. Warto zerknąć, a ja czekam na kolejny film z Garance w roli głównej, niesamowity talent! A na zakończenie dodam, scena z dziadkiem w szpitalu miodzio!

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

taka opinia i dajesz 4 gwiazdki na 10? wtf ;s

ocenił(a) film na 7
Rafii96

Myślę, że to kolejna osoba oceniająca filmy w skali od 1 do 5... Dlaczego tak robią ? Nie mam pojęcia, nie otrzymałem nigdy odpowiedzi.

Rafii96

ten idiota dzyniu ocenia swoja wlasna skala zanizajac de facto tym samym ogolna ocene filmu na FW...

ocenił(a) film na 6
miko1980

ehh xd

ocenił(a) film na 7
miko1980

Jest to głupie, ale nie zaburza do końca ocen. Gość wszystko zaniza, ale dobre filmy mniej;)

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

Oceniasz niemiecką skalą ?

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Człowieku otrząśnij się i zacznij oceniać filmy zgodnie z obowiązującą tu skalą. Jeśli nie potrafisz się dostosować to spieprzaj z tego serwisu.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

To czemu tylko 4?

aniadolan1

patrz komentarze wyzej

ocenił(a) film na 7
miko1980

Zauważcie,że robi to regularnie a dzięki temu nabija sobie wpisów.Zapewne wychodzi z maksymy:"nie ważne czy dobrze czy źle o mnie gadają ważne,że w ogóle gadają".

aronn

robi regularnie bo taka ma skale ocen, wiec sie jej trzyma - ma to sens abstrahujac od durnosci tej skali.
nie sadze zeby chodzilo o jego osobe bo filmweb nie promuje ani premiuje w zaden sposob uzytkownikow o ktorych sie 'mowi', trollem rowniez nie jest, nie podjudza w komentarzach innych uzytkownikow jak to nieraz ma miejsce, ot po prostu facet ma swoj wlasny swiat ;)

ocenił(a) film na 7
miko1980

He,he,dokładnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones