PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790375}
6,8 67 181
ocen
6,8 10 1 67181
5,6 18
ocen krytyków
Mamma Mia Here We Go Again
powrót do forum filmu Mamma Mia! Here We Go Again

Jestem pod ogromnym wrażeniem drugiej części. Ujęło mnie to, że w przeciwieństwie do pierwszej "Mamma mia" nie będzie tu nieustannego "hura optymizmu", ale pojawią się dużo poważniejsze kwestie: samotność, śmierć, macierzyństwo... A to chyba niezbyt oczywiste jak na musical, prawda?
Bardzo cenię też fakt, że producenci nie skupili się na "odgrzewaniu kotletów" i potrafili uśmiercić Donnę - przyznam, że w życiu nie spodziewałabym się tego. Za to Lily James jest dla mnie fenomenalna w swojej roli <3 Uwielbiam też jej stroje - aż chciałoby się żyć w latach 70. ;)
Co więcej, najpopularniejsze piosenki zostały wyśpiewane w pierwszej części, więc tu można posłuchać tych mniej (lub prawie wcale) znanych utworów Abby.

Jeśli miałabym się przyczepić do czegoś- irytowało mnie, że Sophie niemal maniakalnie powtarza jak bardzo chciałabym zadowolić swoją matkę. Nie do końca to "kupiłam". Podobnie jej "konflikt" ze Skyem też wydał mi się nieco naciągany. A tak to reszta na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones