PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123862}

Mały Książę

The Little Prince
6,0 1 043
oceny
6,0 10 1 1043
Mały Książę
powrót do forum filmu Mały Książę

Niestety, nie przedstawiono postaci latarnika i pijaka. Poza tym te wizyty Małego Księcia na kilku planetach były okrojone i pokazane z jakiejś dziwnej kamery. Pobyt na ziemi wyszedł już dużo lepiej.

ocenił(a) film na 9
mat_queen

Niestety, muszę się tu zgodzić. Zabrakło Pijaka i Latarnika, a prócz tego zastąpiono Geografa Historykiem (choć jego osoba była całkiem zabawna), no i jeszcze wstawili postać Generała. Zdecydowanie pobyt na Ziemi wypadł w filmie dużo lepiej.

ocenił(a) film na 8
kronikarz56

Postać generała mi tam nie przeszkadza. Pokazuje w sumie kolejny typ osobowości :). No, ale jednak pijaka i latarnika brakuje, to jest fakt.

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

Jeśli chodzi o Generała, to w sumie faktycznie pokazuje nowy typ osobowości, ale nie jest zły. Zgadzam się, brakuje tu Latarnika i Pijaka. No i Próżnego, bo o ile pamiętam, ta postać też była w książce. Tak czy siak zdecydowanie film mi się podoba, a to, iż jest musicalem czyni go jeszcze piękniejszym, choć może to tylko dla mnie, bo kocham stare, dobre musicale :)

ocenił(a) film na 8
mat_queen

Zgadzam się. To jest dużą wadą filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones