PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250597}

Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel

The Little Mermaid: Ariel's Beginning
6,6 8 822
oceny
6,6 10 1 8822
Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel
powrót do forum filmu Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel

Kopciuszek III, Mała syrenka III... Niech Disney nakręci kontynuacje Królewny Śnieżki i Śpiącej Królewny, materiał przecież jest...

Gladka

Chyba lepiej, żeby Królewnę Śnieżkę i Śpiącą Królewnę zostawili w spokoju. Takie piękne filmy... Przykro by było, gdyby zniszczyli je nędznymi kontnuacjami. Chociaż, gdyby się postarali... Kto wie?
Pozdrawiam, Asia.

asia_93

wiesz co Asiu?zgadzam sie z tobą.disneyowskie kontynuacje to zenada...z mala syrenka2 na czele...a szkoda!bo potrafia piekne filmy zrobic.zaochany kundel 2-czy to w ogole mozna porownywac z 1?jeszcze nie widzialam disneyowskiej kontynuacji,ktora bylaby godna 1.a po co w ogole 3??fanka diseya

princess_pianistkazaba

Ano jest godna kontynuacja- powiedziałabym nawet, że lepsza od oryginału- Toy Story 2. Ale to w końcu Pixar.

Akurat Mała Syrenka 2 i Zakochany Kundel 2 nie są najgorsze.
Chociaż fakt jest taki, że sequele Disney'a są jakby to nazwc... dziadowskie. Najlepszy przykład Pocahonts 2, Dzwonnik z Notre Dame 2- koszmarki, nie tylko pod względem tematycznym, ale również wykonania (zgroza!).
Dlatego nowej Arielce niczego dobrego nie wróżę. Można by wymyślic coś nowego, a nie ciągle wałkowac te same pomysły. :/

ocenił(a) film na 7
ellisa

jedyna kontynuacja która dorównuje oryginałowi to jeszcze kopciuszek 3

Bene

A mi się podobała Mulan 2 bardzo, bardzo, bardzo.
Dzwonnik z Notre Dame 2 to jedna z największych porażek Disney'a. Tego się chyba nie da pobić

ellisa

Ja natomiast uważam, że kolejne 2 części Króla Lwa były dobrymi produkcjami. Różniącymi się od jedynki ale każdy miał swój dobry klimat.

princess_pianistkazaba

zgodzę się , że większość kontynuacji jest gorsza od pierwowzoru, ale nie zawsze jest to totalne dno. Jeżeli zaś chodzi o tę trójkę to mnie sie podobała, w sumie lepsza od 2, tak sądzę.

ocenił(a) film na 5
princess_pianistkazaba

dla mnie jest taka jedna kontynuacja, która wg mnie jest lepsza od oryginału nawet... bernard i bianka w krainie kangurów. może dlatego, że była pierwszą częścią jaką obejrzałam. ale trzyma fason i poziom.

ocenił(a) film na 8
princess_pianistkazaba

Mała Syrenka 2 nie jest taka zła w porównaniu do innych kontynuacji Disneya.

ocenił(a) film na 4
Gladka

Mała Syrenka III - to nie było to, ale dam 7/10.
Najpiękniejsze kontynuacje to według mnie: Mulan II i Kopciuszek III...
Pozdrawiam :D

użytkownik usunięty
Gladka

mała syrenka II to okropność , król lew był super wszystkie części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones