PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794543}

Młodzi Tytani: Akcja! Film

Teen Titans Go! To the Movies
6,2 4 578
ocen
6,2 10 1 4578
5,7 7
ocen krytyków
Młodzi Tytani: Akcja Film
powrót do forum filmu Młodzi Tytani: Akcja! Film

Mój komentarz będzie krytyką tego filmu jak i adaptacji na podstawie tego serialu .
I wytłumaczeniem dlaczego ludzie tak nie lubią tego serialu

Jeśli chodzi o mnie czy to bajka , serial , anime mogę spokojnie obejrzeć i się wciągnąć ale jeżeli widzę coś słabego nie ważne dla jakiej kategorii wiekowej jest to przeznaczone, będę uważał to poprostu za syf .

Zacznijmy

1 . Hejt bo nowe. Jest troszkę w tym prawdy ale nie zawsze tak jest .
Jeżeli spojrzymy w przeszłość fani star wars 4 6 twierdzili że 1 3 to wielkie G.
I tak to już jest że nostalgia bierze w górę ale są kontynuacje lub od nowa budowane serie/remastery które dobrze się przyjmują .
Tutaj trudno porównać ten serial a wydaje mi się że ma on więcej wad niż poprzednik ale o tym w następnych punktach .

2 . Możemy najpierw pomówić o tej kresce ?
Co to jest ? Dlaczego ten styl ostatnio obejmuje wszystkie bajki ?
Wygląda to okropie i przypomina ona mi zasadę niczym z prl . Czyli najszybciej, po taniości i by była większa ilość.
I może nie wpadałoby by to tak w oko gdyż stare bajki też były niekiedy robione w okropnej kresce ale większość z tych bajek wygląda identycznie. Podobne schematy itd. Tylko twarz i ubrania inne.
Jedno jest pewne w porównaniu do starych tytanów to wygląda jak słaby żart.

3.Główna fabuła. Czy w przypadku tego serialu jakaś istnieje?
O ile pamiętam w starych tytanach fabuła opierała się na walce z slade-m i ojcem raven Trigon-em.
W przypadku tego filmu mamy chyba najlepszą fabułę główną EVER.
Serio kto wpadł na taki genialny pomysł? "Głównym celem młodych tytanów jest zostanie superbohaterami bo chcą wystąpić w filmie aby dostać się do panteonu bohaterów" ... Skomentuje to tak : xD
Toż to szczytowy cel. A ja myślałem że bajki kreują superbohaterów jako osoby które z dobrego serca robią heroiczne rzeczy dla dobra innych. Chyba się myliłem.

4.Postacie bez charakteru.
Czy te postacie czymśkolwiek się wyróżniają teraz poza mocami?
Popatrzmy na starych tytanów:
Robin-lider,głowa operacji,taki troszkę zbuntowany nastolatek, osoba bez mocy
Gwiazdka-Miła,chętna do pomocy, nierozumiejąca wielu rzeczy
Raven-"tutaj doskonale widać różnice" aspołeczna,zamknięta sobie dziewczyna, będąca często w cieniu i nie lubiąca większości rzeczy
Bestia- Głupi,odrażający,przyjazny "tutaj chyba nic się nie zmieniło"
Cyborg-Tęga głowa od spraw mechaniczno/elektrycznych , lubiący podobne rzeczy co bestia,
A tutaj chyba nie ma charakterów. Każdy zachowuje się podobnie głupio.

5.Teksty
Serio te teksty są często żałosne które tam padają.
I są one w dużych ilościach. W trailerze policzyłem ich 7
Ja nie wiem albo ja już taki wielce jestem dorosły albo naprawdę te teksty bawią mało laty. Czy tyle takich kiepskich tekstów było w bajkach?

6.Mocny skręt w stronę komedii.
Cóż nic na to się nie poradzi. Jeżeli się sprzedaje to oznacza że ludzie tego chcą ale czy w przypadku superbohaterów to krok w dobrą strone?
Komedia jest czymś dobrym ale w przypadku kiedy staramy się stworzyć coś poważnego czyli w tym przypadku superbohater i walki ze złem to raczej chyba się nie dodaje. Co prawda deadpool był takim filmem ale jakoś wydaje mi się że to nadaje na innych falach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones