PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803179}

Lighthouse

The Lighthouse
7,5 64 216
ocen
7,5 10 1 64216
8,1 52
oceny krytyków
Lighthouse
powrót do forum filmu Lighthouse

tutaj komentarzy na temat Pattinsona, że be, że jak to, że Pattinson. A tu nic. Co za miłe rozczarowanie :) Ile ten gość musiał przejść i zagrać w gorszych, średnich, mniejszych, większych filmach żeby zmyć z siebie wampirzą łatkę - to tylko on sam wie.Fajnie że się nie poddał i takimi filmami celuje tylko wysoko.

whitestripes_333

Spóźniłeś się kilka lat. Już w 2012 w cosmopolis zamknął wszystkim gęby. Podobnie zresztą jak jego koleżanka z sagi o wampirach Kristen Stewart która aktorsko dziś się świetnie prezentuje.

BartasBartas

Nie do konca zamknal. Kiedy wybrano Pattisona na na nowego Batmana pojawilo sie od groma negatywnych komentarzy na temat jego aktorstwa i wypoinano caly czas wystep w Zmierzchu

wolverinex

Kompletnie nic nowego nie wniósł ten Batman wszystkie poprzednie pamiętam na pamięć a tego obejrzałem raz bez polotu i o ile patison wcześniej wybierał dobre role i gra dobrze to Życie to sztuka wyborów i nic nie zmyje kryształowego wampira

BartasBartas

WidziaŁAM Cosmopolis więc raczej się nie spóźniŁAM :) Jednak nawet przez te parę lat gdy wybierał dość ciekawe role w niszowych projektach to nadal większość wieszała na nim psy. W Rover grał na równi z Guy`em, bardzo mi ta rola wpadła w pamięć. Ze Stewart również się cieszę, fajnie że oboje poszli w tą artystyczną a nie stricte komercyjną stronę.

whitestripes_333

Stewart poszła w bardzo komercyjną stronę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones