PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725820}

LEGO® BATMAN: FILM

The Lego Batman Movie
7,3 39 569
ocen
7,3 10 1 39569
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® BATMAN: FILM
powrót do forum filmu LEGO® BATMAN: FILM

słabizna

ocenił(a) film na 3

Do Lego Przygoda nawet się nie umywa, trochę śmiesznych scen, ale głównie akcja pędzi za akcją, walki, gonitwy, rozwalanki. Trudno wyłapać wszystkie dialogi, bo teksty padają z ogromną szybkością, a dodatkowo często dubbing jest niezbyt wyraźny. W efekcie robi się z czasem po prostu nudno.

ocenił(a) film na 7
manseb45

Pragnę Cię zmartwic, gdyż coś z Tobą musi być nie tak. Dialogi wszystko wylapalem, a dubbing w ani jednym zdaniu nie był nie wyraźny. Pomimo, że słyszałem już trochę opinii na temat lego batmana, nie słyszałem żadnej podobnej do Twojej. Ewidentnie z Tobą coś nie tak, jak byś poszedł na wersję oryginalna z napisami to pewnie nic byś nie wylapal bo byś nie nadazal czytać.

ocenił(a) film na 3
matikati

No zmartwiłeś mnie, że są tacy ludzie jak Ty. Z całą pewnością nie ma nikogo kto zrozumiał wszystkie wypowiedzi w tym filmie. Powiedz przynajmniej, czy dostajesz za to kasę, czy po prostu taki już jesteś?

manseb45

Ja uważam, że dubbing był wyjątkowo wyraźny i też myślę, że wszystko wyłapałem, nie było jakiegoś chaosu jeśli chodzi o dźwięk. I nie jestem opłacany przez nikogo :) Uważam też, że Lego przygoda był dużo słabszy jeśli chodzi o humor

ocenił(a) film na 3
cloud07

Ok. Uznajmy, że po prostu podobają nam się inne filmy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
barney23

Aha, no dobra, wreszcie powstał film, który ujawnił mój niedorozwój. Dziękuję jego twórcom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones