PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725820}

LEGO® BATMAN: FILM

The Lego Batman Movie
7,3 39 569
ocen
7,3 10 1 39569
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® BATMAN: FILM
powrót do forum filmu LEGO® BATMAN: FILM

Będzię w tym filmie kawiarnia? ;D

bialo_czerwony

Hehe :D może, ale hishe musi się na to zgodzić ;) wiadomo kiedy będzie hishe bvs?

LordVader345

Za jakiś miesiąc do trzech ;).

bialo_czerwony

Bo przy czasie ultrona zrobili hiahe miesiąc po premierze

LordVader345

A przebudzenie mocy w lutym.

bialo_czerwony

A inside out miesiąc po

LordVader345

I tak dalej, i tak dalej.

bialo_czerwony

Koniec końców, hishe bvs będzie najpóźniej na początku maja

LordVader345

https://www.youtube.com/watch?v=tU6uaEcpjug wczoraj dodali alternatywne zakończenie sw 7.

bialo_czerwony

Nawet dobre, ale mogli dać do BvS ;(

LordVader345

https://www.youtube.com/watch?v=pTuyfQ5CR4Q już jest.

bialo_czerwony

wiem. super filmik :)

LordVader345

"Rotten tomatoes! Rotten tomatoes, everywhere!" xD

bialo_czerwony

i tak najlepsze to to z BEcause I'm Batman :D

chociaż to z Kapitolem też dobre

LordVader345

Jak dla mnie mogli wyciąć scene z kapitolem, za dużo wychwalania supermana wyszło, a to właśnie batman jest "gwiazdą" tego filmu ;).

bialo_czerwony

a ja nie

LordVader345

Ale co do jednego każdy się zgodzi, jest dużo lepszy niż BvS.

bialo_czerwony

kawiarnia? nie kapuje ;)?

tyskacz87

https://www.youtube.com/watch?v=4QFPuyDrIIk ;)

bialo_czerwony

a to :D a ty idziesz na to do kina :D? bo ja tak :D szykuje się niezła szydera z batmana :D

tyskacz87

Heh może pójde, mam nadzieje że będzię szydera ze snydera i oceny BvS na metacritic :D

bialo_czerwony

to prawda że snydera zwolniono?

tyskacz87

Nie wiem, ale mam nadzieje że tak.

bialo_czerwony

oby bo ten cwel nie umie scen z dialogami kręcić! pamiętasz scene w sądzie? musiała sierota zrobić rozwałkę bo nie umiała zrobić napięcia...

tyskacz87

On niczego nie potrafi dobrze zrobić, zerżnął różne elementy z komiksów i filmów, skleił a że wyszła z tego wielowątkowa kupa grózu to tłumaczył że film jest dla publiczności a nie dla krytyków.

bialo_czerwony

tylko że ludziom też nie podszedł ten film frajer tępy i tyle! jakby to zrobił nolan albo ten o godzilli to by miało ręce i nogi!Wiesz co mnie wku....r.wiało?! Te skrzypce co to ku.. było?!

tyskacz87

Jak dla mnie najgorsza była tępota bohaterów i brak konsekwencji snydera, np. gdy luthor mówi supermanowi o tym że ma jego matke to superman pierwsze co robi to leci po batmana (który swoją drogą dosyć długo czekał na supermana przy tym znaku). Albo batman, kostium robina podpisany został przez luthora (?) i nawet nie sprawdza kto to zrobił ani nic! Porównać wystarczy do tego jaki był w mrocznym rycerzu. I tak można wymieniać i wymieniać.

bialo_czerwony

Dostajeny więcej pytań niz odpowiedzi niestety...

bialo_czerwony

tępota to jedno ale wogóle nic sie nie trzymało kupy tu akcja i je.b nagle przekiwanie w scene dramatyczną chaotyczny montaż doprowadzał mnie do furi...

bialo_czerwony

akurat kostium drugiego robina był podpisany przez jokera po tym jak go zabił, ale fakt synder przekombinował z ilością wątków w tym filmie i naprawdę można było się pogubić (chociaż sam film poza paroma idiotyzmami mi ogólnie się podobał, nie oczekuje arcydzieła od adaptacji komiksów)

tyskacz87

Jedyne filmy jakie mu się udały to 300 (dobry odmóżdżacz) i Watchmen

LordVader345

no racja a reszta to gówno, które wylatuje z dupy do klopa! mam nadzieje że już nie dadzą mu już nic kręcic....

tyskacz87

Ja tam robię petycję,żeby nie nakręcił Justice League bo on i tak go zwali ;P

LordVader345

tylko nie on....

tyskacz87

Nawet peter ackson by mógł to lepiej zrobić ;D

tyskacz87

Może po wynikach bvs da sobie spokój lub warner go wyrzuci.

bialo_czerwony

oby wyje.b.ali tego partacza taki drugi ebay zero fabuły a nawalanka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones