PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633570}

Kwiaty wojny

Jin Ling Shi San Chai
7,5 19 362
oceny
7,5 10 1 19362
5,2 4
oceny krytyków
Kwiaty wojny
powrót do forum filmu Kwiaty wojny

w Czasie filmu 09:32 jest wpadka , Japoński żołnierz położył się normalnie na plecy i udaje martwego , w innych filmach lepiej autorzy grają zastrzelonego w tej sytuacji .

vAkatsuki

I za to oceniłeś na 1? Dobrze się czujesz?

ocenił(a) film na 1
marcin261287

nie zdałeś do kolejnej klasy ze tobie coś nie pasuje jak gimbusowi ? to ze dałem 1 to moja sprawka a dokładnie za to ze to nie jest do konca film wojenny ale raczej romans w tej filmie jest ;/ , na początku miał klimat wojennego filmu ale potem widac ze to komedia romantyczna .

vAkatsuki

Ten film to dramat wojenny, z naciskiem na dramat. Jeśli nastawiałeś się na widowiskowe wybuchy i strzelaniny, to na drugi raz czytaj opis,

ocenił(a) film na 1
marcin261287

tak popieram Japonie jak chodzi wojna o Pacyfik i sorki za wypowiedz ale obraziło mnie twoje słowo " Dobrze się czujesz?"

vAkatsuki

Ja popieram zdanie większości, że reforma edukacji z 1999 roku (gimnazja) była błędem. Widać to po takich wypowiedziach dzieciaków na forach.

ocenił(a) film na 1
marcin261287

własne mnie wkurzyli tutaj gimbusy, napisałem im moje zdanie ze popieram Japonie i od razu gimbusy mnie wyzywali, dlatego od razu teraz tak odpowiadam :D

vAkatsuki

Napisałeś głupotę, więc mieli prawo. Teraz nie tłumacz się w ten sam sposób.

ocenił(a) film na 1
marcin261287

a co złego w Japonii ? ZSRR była gorsza od Japonii a mimo tego mamy wiele pseudo fanów ZSRR .

vAkatsuki

Zapytaj pani od historii co było złego w Japonii w tamtym okresie. Jeśli oczywiście nie jest to prowokacja, a pewnie jest.

ocenił(a) film na 1
marcin261287

jak dobrze ciebie zrozumiałem to twoim zdaniem tylko głupie osoby popierają Japonię, to o tobie tez można powiedzieć ze zachowujesz się jak Gimbus ,jak dla mnie Japonia jest lepsza od Chin i nic ci do tego .

vAkatsuki

Tylko głupie i/lub nie znające historii osoby uważają, że Imperium japońskie powinno wygrać II Wojnę Światową. Dorośniesz, to zrozumiesz o co chodzi. Póki co jesteś młody i chłoniesz byle bzdury jak gąbka.
Mnie szkoda czasu na dyskusję na tym poziomie.

marcin261287

Spójrz na jego oceny - podoba się, to 10, a jak nie, to 1. To chyba mówi, że to może nawet gimbus nie jest, tylko coś gorszego.

w8ing4adeath_filmweb

Już go zaklasyfikowałem tam gdzie trzeba ;)

ocenił(a) film na 1
marcin261287

Marcin walnij się klawiaturą w ten twoją żałosna głowę, zachowujesz się jak nieletnie dziecko, widać ze nie jesteś ani dorosły ani dojrzały i masz problemy sam ze sobą , nie każdy jest Fanem Chin tak jak ty , wez ogarnij się i nie pisz bzdur gimbusie .

ocenił(a) film na 9
vAkatsuki

Dziecko, poproś rodziców, żeby kabel od internetu odłączyli, bo nie służy Ci to za bardzo... Doucz się historii, a potem obszczekuj innych, co?

vAkatsuki

Dorastaj, bo przy tym jest nadzieje, że i zmądrzejesz. Może nawet na tyle, że zrozumiesz, dlaczego inni tak reagują na twoje zdania.

ocenił(a) film na 1
w8ing4adeath_filmweb

tylko ze mu powiedziałem ze jestem Fanem Japonii a on od razu mnie wyzywał od dzieci to mam nie odpowiadać na jego kretyńskie zachowanie ? nie każdy jest Fanem Chin tak jak on .

ocenił(a) film na 9
vAkatsuki

Dopiero obejrzałem ten film, myśląc po twoich wypowiedziach, że faktycznie będzie tam za dużo romansidła...
Ty na prawdę jesteś albo trollem, albo niedorozwiniętym umysłowo dzieckiem. Dla własnego dobra wyrwij sobie kabel od internetu i nie podłączaj go dopóki nie skończysz 18 lat...

vAkatsuki

Jak jesteś ,,Fanem Japonii'' to jedź baranie tam i pracuj po 14-16 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu, mieszkaj w nieocieplonej norze o kilkumetrowym metrażu i płać jedne z najwyższych podatków na świecie. Skoro tak bardzo wychwalasz ten chory kraj to poczytaj najpierw sobie, dlaczego rocznie ponad 30 000 ludzie popełnia samobójstwo,walących się finansach narodowych (masowy dodruk bezwartościowego jena), jak nie radzą sobie z katastrofalnym skutkami eksplozji w reaktorach elektrowni atomowej Fukushima, w tym skażeniu radioaktywnym znacznej części Pacyfiku lub prostytucji wielu japońskich nastolatek (enjo kosai). Mimo kontrowersji, jakie budzą Chiny, to wolę jednak ten kraj, Chińczycy przynajmiej nie wstydzą się okazywać swoich uczuć, w przeciwieństwie do oziębłej emocjonalnie Japonii, gdzie faceci wolą dymać lalki niż kobiety. Chińskie filmy są barwne, ciekawe i potrafią wycisnąc z nas łzy. Uważasz inaczej? To ile Oscarów ogółem dostały filmy japońskie a ile chińskie????? Bez pozdrowień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones